Активист о «деле Мураева»: Порошенко продолжает «давить» независимые от него СМИ

последние новости в Украине останні новини в Україні

Однако данная ситуация позволяет президенту Петру Порошенко проводить пиар-акции и «давить» независимые СМИ.

Об этом в эксклюзивном комментарии агентству АСПИ сообщил активист Артур Прузовский.

«Ну что, как говорится, продолжение «нечуванной свободы слова». После устранения ярых оппозиционеров в лице «РИА-Новостей», «Вестей», а также давления на «Страну», Порошенко не упустил возможность прижать к ногтю еще одного конкурента. На следующий же день после заявления Мураева, который просто выразил свою точку зрения, власть попыталась перекрутить ситуацию: в Раде из-за этого устроили потасовку, подкрепляемую заявлениями Геращенко, Авакова и прочих топ-политиков. Это – давление на свободу слова, на оставшиеся СМИ, которые не попали под влияние АП», - уверен эксперт.

По мнению А. Прузовского, оснований для обвинения в госизмене Мураева нет.

«Как сказал Мураев? Для одной части населения страны Сенцов – террорист, для другой – герой. В чем тут госизмена? То же самое можно сказать и о Савченко, которая из героя превратилась в террориста, причем с легкой руки властей. Так что теперь, будет госизменой назвать ее героем, по аналогии с Сенцовым? Я считаю, что тут дело в давлении на СМИ. Ну и Порошенко, конечно, может сделать пиар на этом событии и заработать баллы у патриотически настроенного электората», - рассказал активист.

Впрочем, Мураев тоже ищет выгоду в сложившемся положении.

«Сейчас он сохраняет хорошую мину при плохой игре. Так, он опубликовал видео, на котором извинился перед Сенцовым, но обвинил украинские власти в бездействии. Возможно, Мураев использует сложившуюся ситуацию для собственной раскрутки», - резюмировал эксперт.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Генеральний прокурор України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр внутрішніх справ України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку громад та територій

Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.  

8 листопада 2019автор: Андрей Лысенко

Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.

13 серпня 2019автор: Андрей Лысенко

Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.

8 серпня 2019автор: Олена Давиденко

На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.

6 серпня 2019автор: Адмін

Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави. 

6 серпня 2019автор: Олена Давиденко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.

24 червня 2019автор: Сергій Фурса
Вибір редакції

Якщо плануєте з'їздити цього літа на Азовське море, вам варто звернути увагу на курорт Кирилівку, адже тут можна якісно відпочити за розумну ціну. ASPI news дізналося про ціни та сервіс на цьому пляжному курорті.

3 липня 2020

Громадська організація "Вакцинація: вільний вибір" 3 липня провела пікет під Міністерством охорони здоров'я України. Основна мета акції – заборона медичного примусу вакцинації дітей.

3 липня 2020

Першого липня відновилася робота одного з найкращих східноєвропейських СПА-курортів - Трускавця. ASPI news дізналося, чому туди варто їхати улітку, та почім відпочинок.

2 липня 2020

У Києві 1 липня вимушено змінили умови надання пільгового проїзду в громадському транспорті для пасажирів, включаючи іногородніх та учасників бойових дій. Причини, через які влада пішла на цей крок, пояснив мер столиці Віталій Кличко.

2 липня 2020