Артур Прузовскій - Про Іржавий міст через Дніпро на Подолі

последние новости в Украине останні новини в Україні

Багатостраждальний кран «Захарій», за допомогою якого виконувалися найскладніші роботи на об'єкті, вже двічі падав. Серйозні і дорогі аварії з краном, чомусь відбувалися саме тоді, коли самі ключові моменти будівництва підходили до завершення, - вважає Артур Прузовскій.

«В проектах забудови столиці, наскільки мені стало відомо, міст з'явився років двадцять тому. А будують його не менше 15 років. Вважайте, що вже нове покоління киян встигло підрости! Діти першого десятиліття, вже не діти. Іржавий і недобудований міст через Дніпро, який німим докором для чиновників продовжує іржавіти далі, є яскравим свідченням того, що з будівництвом і використанням фінансів тут далеко не все в порядку. І, знаєте, що я дізнався? Виявилося, що ця естакада знаходиться на всіх Генеральних планах з розвитку Києва, вже як 40 останніх років!», - сказав він.

Читайте також: Цей день в історії – 19 березня

У той же час, іржава конструкція Подільського моста, з недавніх пір для любителів «селфі» та іншого екстриму, стала ще й одним з найбільш травмонебезпечних місць в нашій столиці.

 

Ydm53Xp7Seg

Якщо вірити повідомленням столичних ЗМІ в розділах «події», то за минулі три роки тут, на залізних конструкціях недобудованого іржавого мосту були смертельно травмовані або покалічилися вже кілька десятків підлітків. Кількість постраждалих з кожним місяцем продовжує збільшуватися.

«А що робити далі зі знесенням Русанівських дач, для продовження естакади по місту. А людям, куди діватися? Вони вклали сили і гроші в свої ділянки, будинки, і тепер все знесуть? Я можу позаздрити тільки їх мужності і стійкості. Хочете цифри? Ще в 2012 році на знесення 133 садових ділянок з держбюджету було виділено - 7,92 мільйонів гривень. Як ви думаєте, чи був реалізований цей проект? Звичайно ж ні! А мільйони де? Їх теж немає», - уточнив Артур Прузовскій.

У той-же час, Троєщина, куди ніяк не можуть провести гілку метрополітену, залишається одним з найбільш перспективних, у плані розвитку, районів столиці. Забудовники вже замахнулися на землі парку «Молодіжний» та прилеглих сіл: Пухівка, Зазим'я і Погреби. Уже давно були озвучені плани мерії щодо створення на Троєщині, на території колишніх промзон, сучасного технопарку.

«А хто зараз згадає про вже готовий, трохи недобудований і затоплений тунель, прокладений київськими метрополітенівцями під Дніпром на Троєщину, який в народі отримав назву «сталінський тунель»? Здійсненню цього проекту тоді, в 1936 році, перешкодила технічна аварія на майданчику будівництва, а потім, - війна», - розповів цікаві факти з історії Артур Прузовскій.

tonneli pod dneprom8

 

Навіть, якби «сталінські тунелі», або як їх ще називали «об'єкт №1» були добудовані до початку війни, то вони б все одно не витримали авіаційних ударів. Тунелі були розраховані на удар бомби вагою до 500 кілограм, коли Німеччина вже в той час скидала бомби на Київ, вагою в 2 тонни.

Після війни, коли відновилося будівництво метрополітену в Києві, з тунелю підняли величезну кількість тюбінгів і труб, які потім були використані при будівництві станцій «Вокзальна» і «Політехнічний інститут».

tonneli pod dneprom4 1

На Оболоні є залишки кесона, який багато хто сприймає за залишки тунелю. В середині 90-х років кілька екстремалів з аквалангами спробували дослідити затоплений тунель на Жуковому острові, але через пару десятків метрів вони натрапили на завал з арматури і будівельного сміття.

Риторичне питання, так чи запущено метро на Троєщину?

tonneli pod dneprom1 1

Відповідь - буде. Справа все-таки в людях, в нашому менталітеті. Тільки ніхто не знає, коли це станеться, і в яку суму цей запуск обійдеться для українського бюджету.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.  

8 листопада 2019автор: Андрей Лысенко

Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.

13 серпня 2019автор: Андрей Лысенко

Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.

8 серпня 2019автор: Олена Давиденко

На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.

6 серпня 2019автор: Адмін

Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави. 

6 серпня 2019автор: Олена Давиденко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.

24 червня 2019автор: Сергій Фурса
Вибір редакції
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

18 вересня у Верховній Раді України був зареєстрований проєкт закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо врегулювання деяких аспектів оподаткування самогоноваріння". До чого тут молоко, які пільги пропонують народні обранці, та як це вплине на малий та середній бізнес, розбирався журналіст ASPI news.

23 вересня 2020

Київ може причарувати не лише своєю старовинною архітектурою та історично неповторними вулицями. Столиця може здивувати і своєю підземною красою. Репортер агентства ASPI news спустився в "Аскольдову" дренажно-штольневу систему, щоб зробити унікальні фото.

11 вересня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Навчальні заклади по всьому світу або закрилися, або ще планують закритись через небезпеку коронавірусної хвороби. Не лише для безпеки школярів, студентів та викладачів, а і для збереження навчання освітяни переходять на дистанційний режим викладання. Компанія Google вирішила піти ще далі і анонсувала онлайн-університети прискореного навчання з подальшим працевлаштуванням.

7 вересня 2020

Більшість військових мають посттравматичні розлади, які важко лікувати. Головний лікар київського госпіталю для реабілітації ветеранів розповіла, які особливості психологічних розладів є у ветеранів АТО, що робити при рецидивах, як проходить курс лікування, а також про труднощі, з якими стикаються державні та приватні медустанови.

2 вересня 2020