Международный эксперт отреагировал на закон про трансплантацию

АдмінАвтор:
396
последние новости в Украине останні новини в Україні

Об этом информационному агентству ASPI сообщил польский эксперт Артур Прузовский, комментируя принятый закон о трансплантологии.

По его словам, международные группировки «черных трансплантологов» разыскивают своих жертв в интернете и этот бизнес имеет колоссальный денежный оборот. К примеру если реципент, платит за почку 150 тысяч долларов, то целовек, продавший ее получает 15, остальная сумма достается посереднику.

Читайте также: В преддверии выборов в Украине взялись за СМИ, – Прузовский

Незаконные операции по пересадке органов обычно проводятся в Азербайджане, Косово и Украине. Стоит вспомнить скандальный случай в клинике Шалимова, когда на скамье подсудимых оказались не только хирурги, проводившие пересадки, а и поставщики «материала», люди находившие доноров.

Сейчас там радуются, отметил Прузовский, ведь по словам Александра Усенко, директора той же клиники имени Шалимова законопроект, разрешающий трансплантацию органов, позволит медикам спасти тысячи жизней.

С одной стороны – это так, продолжил активист, а с другой – принятие этого закона, по сути, узаконивает черный рынок трансплантологии, который сейчас процветает в Украине. Ведь, ни для кого не секрет, что из-за тяжелого материального положения многие украинцы буквально умоляют купить у них тот или иной орган. Также были зафиксированы случаи, когда для того чтобы обеспечить свои семьи молодые и здоровые мужчины продавали почки и ехали воевать на Донбасс.

Также активист привел слова политического консультанта Николая Спиридонова, который уверен что депутаты так рьяно занялись законодательным урегулированием трансплантации органов, потому что никаких других ценностей у украинцев уже не осталось.

«Кроме того, судя по уровню медицины в Украине и тому, как сами украинцы относятся к собственному здоровью, львиная доля органов к повторному использованию не пригодна», - подытожил А. Прузовский.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.  

8 листопада 2019автор: Андрей Лысенко

Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.

13 серпня 2019автор: Андрей Лысенко

Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.

8 серпня 2019автор: Олена Давиденко

На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.

6 серпня 2019автор: Адмін

Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави. 

6 серпня 2019автор: Олена Давиденко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.

24 червня 2019автор: Сергій Фурса
Вибір редакції
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Люди, які пережили пандемію коронавірусу, можливо, решту свого життя носитимуть з собою спрей для дезинфекції, уникатимуть зайвих зустрічей, випадкових стосунків та боятимуться обіймів.

3 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

25% заражених SARS-Cov-2 не мають симптомів, але можуть бути переносниками хвороби.

2 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

ASPI розібрався, чому закон про обіг земель сільськогосподарського призначення ухвалили саме зараз і що зміниться для українців із моменту набуття законом чинності.

31 березня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Цинк відіграє велику роль для здоров’я нашого організму. Його вживання покращує пам’ять і стан шкіри, сприяє всмоктуванню вітамінів, запобігає деменції.

30 березня 2020