Польский музыкант Артур Прузовский: фестивальные традиции в Украине приобретают европейский уровень

последние новости в Украине останні новини в Україні

Читайте также: Артур Прузовский о продолжение традиций фестиваля «Woodstock» в Польше и Украине

«Несмотря на тяжелую экономическую ситуацию и депрессивные настроения, которые бытуют в украинском обществе, организаторы фестивалей хорошо справляются со своей работой. Я просто в восторге от нынешней на программы Zaxidfest: Enter Shikari, Breaking Benjamin, The Elephants, In Extremo - эти имена говорят о многом ценителям качественной музыки. Здесь стоит отдать должное организаторам, что за символические деньги смогли пригласить в Украину мировых звезд. Также, очень рад, что в который раз смогу услышать группу ONUKA, я их просто обожаю, и неоднократно бывал на концертах в Польше», - комментирует Прузовский.

«Жаль, что поляки в этом году не будут выступать на Zaxidfest, если не ошибаюсь, то мои соотечественники« No wlasniе» выступали там еще в 2015 году», - добавляет Артур Прузовский.

Музыкант также отмечает, что недавно открыл для себя молодую украинскую блэк-метал группу «1914»: «музыканты в своем творчестве имеют отголоски Первой Мировой, в которой погибли миллионы людей. В частности, во время Карпатской операции в 1915 году погибло порядка 500 тысяч человек, в том числе и поляков, потом - Бруссиливський прорыв, унесший жизни полутора миллиона человек. «1914» - это на сегодня для меня единственные украинские музыканты, которые серьезно рассказывают мировую историю с помощью музыки. В украинской земле также лежат поляки, немцы, австрийцы и множество других. Об этом надо напоминать. Действеннее - творчеством, а не скучными лекциями », - говорит Артур.

Он, как и планировал, посетит украинский Woodstock, который состоится 11-13 августа, потому что хочет поддержать польские коллективы CHORZY и Godbite: «я уважаю традиции на « Вудстоке », потому что они, идентично как и в Польше, обьеденяют жителей разных частей страны, несут в себе мир, развитие благотворительного волонтерского движения в Украине и развитие массовой музыкальной культуры. Мы имеем эту традицию немного дольше, и мне интересно наблюдать сейчас за созданием европейской ментальности у вас», - добавляет Прузовский.

Напомним, что фестиваль Woodstock состоится 11-13 августа на аэродроме «Цунив», что находится 30 км от Львова.

А через неделю, 18-20 августа в селе Родатичи Львовской области начнется самый популярный фестиваль Украины - Zaxidfest.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Генеральний прокурор України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр внутрішніх справ України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку громад та територій

Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.  

8 листопада 2019автор: Андрей Лысенко

Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.

13 серпня 2019автор: Андрей Лысенко

Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.

8 серпня 2019автор: Олена Давиденко

На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.

6 серпня 2019автор: Адмін

Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави. 

6 серпня 2019автор: Олена Давиденко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.

24 червня 2019автор: Сергій Фурса
Вибір редакції

Якщо плануєте з'їздити цього літа на Азовське море, вам варто звернути увагу на курорт Кирилівку, адже тут можна якісно відпочити за розумну ціну. ASPI news дізналося про ціни та сервіс на цьому пляжному курорті.

3 липня 2020

Громадська організація "Вакцинація: вільний вибір" 3 липня провела пікет під Міністерством охорони здоров'я України. Основна мета акції – заборона медичного примусу вакцинації дітей.

3 липня 2020

Першого липня відновилася робота одного з найкращих східноєвропейських СПА-курортів - Трускавця. ASPI news дізналося, чому туди варто їхати улітку, та почім відпочинок.

2 липня 2020

У Києві 1 липня вимушено змінили умови надання пільгового проїзду в громадському транспорті для пасажирів, включаючи іногородніх та учасників бойових дій. Причини, через які влада пішла на цей крок, пояснив мер столиці Віталій Кличко.

2 липня 2020