Россия наибольший покупатель украинской продукции военного назначения

АдмінАвтор:
1163
последние новости в Украине останні новини в Україні

Многие украинцы возмущались ранее по поводу торговли углем и другими ресурсами с непризнанными республиками на востоке Украины, которые были оккупированы российскими захватчиками. Украинские чиновники высшего ранга объясняли эту торговлю – отсутствием аналогии, мол, больше нам брать сырье для наших станций негде (по таким ценам). А что, интересно, они нам расскажут сейчас? Что нам и продавать нашу военную продукцию некуда, кроме как в Россию?

BoguslaevВозможно, объяснение поставок товаров оборонного значения в страну-агрессор так же является частью какого-то хитрого плана? Из доклада (SIPRI) следует, что компания бывшего регионала, а ныне депутата партии «Воля Народа» Вячеслава Богуслаева, владельца крупнейшей украинской компании «Мотор Сич», несмотря на факт вооруженной агрессии со стороны России, заключила контракт с российской фирмой «Сокол» на поставку авиационных двигателей марки АІ-222. Помимо гражданской авиации, такой тип двигателей используется на военных самолеты ЯК-130 (легкий штурмовик) российского производства. Этот тип самолетов предназначен как для воздушного боя, так и для уничтожения наземных целей. Более того, из материалов компании «Мотор Сич» следует, что в 2016 году они занимались ремонтом российских самолетов, принадлежащих Минобороны РФ и задействованных в сирийской кампании. Журналисты обращались с этой информацией в СБУ, но получили в ответ лишь отписку – в деятельности компании «Мотор Сич» не обнаружено антиукраинской подоплеки. Действительно, то, что российские самолеты, отремонтированные на украинском заводе, транспортировали в Сирию (а это вряд ли был гуманитарный груз), мало касается украинских реалий. Видимо украинские дельцы считают, что «деньги не пахнут» и нам все равно, как именно они заработаны. Главное – это пошло на пользу украинскому экспорту. Открытым остается вопрос – уверены ли чиновники, что российские самолеты, в случае очередного витка конфликта на Донбассе, не станут стрелять по украинцам? По-моему – ответ очевиден.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.  

8 листопада 2019автор: Андрей Лысенко

Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.

13 серпня 2019автор: Андрей Лысенко

Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.

8 серпня 2019автор: Олена Давиденко

На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.

6 серпня 2019автор: Адмін

Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави. 

6 серпня 2019автор: Олена Давиденко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.

24 червня 2019автор: Сергій Фурса
Вибір редакції
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Люди, які пережили пандемію коронавірусу, можливо, решту свого життя носитимуть з собою спрей для дезинфекції, уникатимуть зайвих зустрічей, випадкових стосунків та боятимуться обіймів.

3 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

25% заражених SARS-Cov-2 не мають симптомів, але можуть бути переносниками хвороби.

2 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

ASPI розібрався, чому закон про обіг земель сільськогосподарського призначення ухвалили саме зараз і що зміниться для українців із моменту набуття законом чинності.

31 березня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Цинк відіграє велику роль для здоров’я нашого організму. Його вживання покращує пам’ять і стан шкіри, сприяє всмоктуванню вітамінів, запобігає деменції.

30 березня 2020