Скрытые интересы киевских депутатов и топ-чиновников

27 лютого 2017
Адмін
1251

На сайте собрана информация по 165 фигурантам, среди которых депутаты Киеврады, мэр Киева, его заместители и председатели райадминистраций.

"В ходе наполнения нашей базы, мы нашли около 600 фирм, которые принадлежат 120 депутатам Киевского городского совета и 45 наивысшим должностным лицам городской государственной администрации а также чиновникам 10 районных государственных администраций. Из 600 фирм - 96 общественных организаций и 34  - благотворительные организации, в остальном - это коммерческие предприятия. В среднем выходит по 2,6 коммерческой фирмы на одного депутата или же чиновника", - отмечают авторы сайта.

Самыми популярными направлениями коммерческой деятельности киевских чиновников являются строительство и аренда (68 компаний), торговля (63) и производство (27). По данным сайта, из 23 лиц, которые входят в состав земельной комиссии Киевского горсовета, 12 имеют свои интересы или определенным образом связаны со  строительными компаниями, то есть имеют потенциальный конфликт интересов.

Ключевой функционал сайта очень простой. Поиск осуществляется по имени лица, названию или коду ЕГРПОУ компании. Функция "автоматический анализатор" за несколько секунд найдет совпадение между базой данных и содержанием загруженного документа любого объема. Главной целевой аудиторией ресурса являются журналисты, активные граждане, а также бизнес, который хочет играть честно либо использовать достоверную информацию для доказательств коррупционной и другой противозаконной деятельности чиновников.

По темі
21 лютого 2019, 07:43
Артур Прузовский про эпицентр межкультурного диалога и фестиваль Параджанова во Львове
07:43
23 May 2018, 17:17
На Крещатике запустили цветочные часы (ФОТО)
17:17
23 May 2018, 14:04
Общественный совет наказал 8 сотрудников НАБУ - А. Романюков (ВИДЕО)
14:04
Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Головні новини
5,5 млн українців отримали підвищення пенсії - Розенко
У Києві презентували виставку "Повернення додому" присвячену полоненим морякам
Президент Казахстану оголосив про відставку
Актуально
Розслідування
Землю депутату, а не ветерану

Їхні заяви на виділення земельних ділянок дивним чином зникають, вільної землі для них нібито немає, а та, яка є, може бути в заболоченій місцевості. Процеси оформлення землі учасниками бойових дій тривають по декілька років і  розвиток подій набуває неочікуваних обертів.

1 лютого 2019
Компромат
Терещук Олександр
Голова Київської ОДА
Навчання: У 1991 році закінчив Київську вищу школу Міністерства внутрішніх справ. Професійна
Ринок землі має бути відкритим тільки після інвентаризації, - Кужель

Перед тим як знімати мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення та відкривати ринок, необхідно провести повну інвентаризацію землі, яка є у державній власності.

20 грудня 2018автор: Адмін
Росія не піде на обмін полоненими, щоб не дати Порошенку бонус перед виборами, - Фейгін

Москва не піде на домовленості з обміну заручниками, щоб не дати Порошенку заробити додаткові бонуси перед президентськими виборами.

17 грудня 2018автор: Адмін
Чому Україні так потрібен X-Road і чи запрацює наша "Трембіта"?|Блог

На початку листопада цього року набрав чинності закон "Про електронні довірчі послуги". А це означає, що Україна зробила черговий крок вперед на шляху приєднання до цифрового ринку ЄС. Прогресивні країни світу послідовно впроваджують електронні інструменти фактично у всі сфери життя соціуму, в тому числі, і для громадян та бізнесу як основних користувачів новими благами, які надають уряди країн завдяки цифровій революції.

14 листопада 2018автор: Адмін
Віктор Вишньов: Як продавати землю вигідно?

Держава й досі залишається найбільшим землевласником країни. Оскільки продаж землі - це політичне рішення, то залишається питання – як максимізувати прибуток від цій власності зараз? Відповідь – продавати права оренди на електронних аукціонах.

24 жовтня 2018автор: Віктор Вишньов
Велика приватизація під керівництвом Трубарова може перетворитись на велику аферу, - експерт

Один з найважливіших шляхів наповнення бюджету – велика приватизація, - може нагадувати велику державну аферу, а Фонд держмайна і його діяльність під керівництвом Віталія Трубарова – слугу олігархічного клану.

17 вересня 2018автор: Адмін
Українські захисники: чи піклується держава про ветеранів війни

Українські військовослужбовці виконали свій обов'язок перед державою, захищаючи її територіальну цілісність від російського агресора на сході України. Натомість обов'язок держави перед військовослужбовцями – захистити учасника бойових дій, після того як він повернеться з фронту на мирну територію. Але чи справляється держава Україна з покладеними на неї функціями?

12 вересня 2018автор: Адмін
Кругова порука: чому полісмени-злочинці досі працюють в органах

Наприкінці 2017 року мережу облетіло відео, на якому правоохоронці під час обшуків у будинку підкидають білоруському бізнесмену Тимофію Кохновичу патрони. За перебігом справи перший час слідкували журналісти та громадськість, але невдовзі забули.

16 серпня 2018автор: Адмін
Голова Конотопа: люди Медведчука, "тітушки" та війна з владою

Прізвище очільника невеликого міста Конотоп на Сумщині Артема Семеніхіна часто з’являється на шпальтах українських видань. Навіть його пішу ходу з Конотопа до Києва висвітлювали усі провідні засоби масової інформації.

АСПІ вирішило зустрітись з чиновником та поспілкуватись про самопіар, про війну з керівництвом області та про 2 млн гривень, позичені матері.

15 серпня 2018автор: Адмін
Війна Гольник: як суддю-викривача не допускають в Антикорупційний суд

В листопаді 2017 року всю Україну сколихнула звістка про побиття судді Октябрського районного суду Полтави Лариси Гольник та її чоловіка Ігоря Гавриленка. Подружжя підстерегли ввечері на алеї біля полтавського вічного вогню. Їх не грабували, тільки били арматурою по голові, тулубу та ногам.

3 серпня 2018автор: Адмін
Через застарілу Конституцію, Україна не змогла дати відсіч російським окупантам

Конституція в Україні зараз замість того, щоб дотримуватися, грубо зневажається.

29 червня 2018автор: Адмін
Головні новини
5,5 млн українців отримали підвищення пенсії - Розенко
У Києві презентували виставку "Повернення додому" присвячену полоненим морякам
Президент Казахстану оголосив про відставку
Вибір редакції
Грузинський національний легіон: чому командування боїться добровольців?

Навесні 2014-го року Україна могла б лишитися влади не лише на територіях Луганська та Донецька. Доказом цьому є події, що мали місце й в інших містах. Миколаїв, Харків, Одеса, Маріуполь… Проте з’явилась сила, котра гучно дала про себе знати тим, хто посягав на нашу територію. Добробати.
Серед тих, хто добровільно став на захист України — іноземці.

14 березня 2019
Успіхи МОН в електронізації управління освітою: досягнень два і вони смішні

Освіта в Україні приблизно на тих самих щаблях світових рейтингів, як і усі інші сфери. Однак реформи не оминули і її та вже демонструють результати.

4 березня 2019
На що йдуть посадовці, коли йдеться про гроші

В цій історії можуть знайти щось знайоме сотні тих, чиї сини, чоловіки чи батьки загинули на війні. Ніякі гроші не варті їх смертей та болю від втрат. 

1 березня 2019
Крим: що залишилось поза увагою та як змінилось життя учасників спротиву

Як змінилось життя кримчан за ці роки та що залишилось поза увагою ЗМІ — читайте далі у матеріалі. 

26 лютого 2019