Во время ЛЧ в Киеве фанаты были абсолютно бесконтрольны и безнаказанны

последние новости в Украине останні новини в Україні

Об этом в эксклюзивном комментарии агентству АСПИ сообщил польский активист Артур Прузовский.

«Нашествие европейских фанатов в Киев сломало очередной стереотип о европейцах. Эдакие ожидание и реальность: украинцам вталдычивают, что жители ЕС – культурны, не то, что мы, однако в реальности они оставили после себя грязь и мусор, превратив парки и скверы в центре Киева в свалку. Хотя, на самом деле европейцы никогда не отличались чистоплотностью в дни праздников, фестивалей или спортивных событий: на улицах любого европейского города так же остается мусор и пустые бутылки, как и в любом украинском городе после того же Дня города. В этом мы очень похожи», - рассказал А. Прузовский.

Примечательно, что полиция никак не реагировала на активность фанатов.

«Я все думал: как они не боятся хулиганить, мусорить и пить в общественных местах? Вот откуда они знают, может, в Украине гигантские штрафы за такое поведение? Но позже стало понятно, что наша полиция не особо-то хочет выяснять с фанатами отношения. Я не заметил, чтобы украинские копы пытались препятствовать откровенно хамскому поведению фанатов: как европейцев, так и украинцев. Тогда какой смысл в такой полиции?», - заявил активист.

Читайте также: После матча ЛЧ полиция задержала 18 человек

На «Олимпийском» также был беспорядок.

«Конечно, порадовало, что, хотя бы, пускали на стадион без проволочек, кроме того, стадион был оцеплен плотным кольцом полиции. Однако проблема полной бесконтрольности фанатов осталась. Их никто не наказывал за нарушение правил на стадионе, и за пренебрежение украинскими законами. Соответственно, чего удивляться: вполне закономерно, что, чувствуя безнаказанность, они «разнесли» центр Киева и намусорили везде, где только можно», - подытожил А. Прузовский.

Видео: пользователь Facebook Андрей Паславский

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Генеральний прокурор України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр внутрішніх справ України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку громад та територій

Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.  

8 листопада 2019автор: Андрей Лысенко

Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.

13 серпня 2019автор: Андрей Лысенко

Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.

8 серпня 2019автор: Олена Давиденко

На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.

6 серпня 2019автор: Адмін

Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави. 

6 серпня 2019автор: Олена Давиденко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.

24 червня 2019автор: Сергій Фурса
Вибір редакції

Якщо плануєте з'їздити цього літа на Азовське море, вам варто звернути увагу на курорт Кирилівку, адже тут можна якісно відпочити за розумну ціну. ASPI news дізналося про ціни та сервіс на цьому пляжному курорті.

3 липня 2020

Громадська організація "Вакцинація: вільний вибір" 3 липня провела пікет під Міністерством охорони здоров'я України. Основна мета акції – заборона медичного примусу вакцинації дітей.

3 липня 2020

Першого липня відновилася робота одного з найкращих східноєвропейських СПА-курортів - Трускавця. ASPI news дізналося, чому туди варто їхати улітку, та почім відпочинок.

2 липня 2020

У Києві 1 липня вимушено змінили умови надання пільгового проїзду в громадському транспорті для пасажирів, включаючи іногородніх та учасників бойових дій. Причини, через які влада пішла на цей крок, пояснив мер столиці Віталій Кличко.

2 липня 2020