Руслан Радецький адвокат: колишній, діючий чи фальшивий?

14 июня 2017
Адмін
1913
последние новости в Украине останні новини в Україні

Близько 9-ї ранку до будівлі НАЗК, що на бульварі  Дружби Народів, 28 прийшла група слідчих прокуратури та нацполіції з обшуками. Свій візит пояснили порушенням кримінальної справи Генеральною прокуратурою про підробку адвокатських документів заступником голови НАЗК Русланом Радецьким. Це підтвердив і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков,проте від подробиць утримався:

Дійсно зранку, згідно з рішенням суду, проводяться деякі процесуальні дії по відношенню до члена НАЗК пана Радецького. Іде мова про фальсифікацію документів, і щодо цього відбувається розслідування. Я розумію,що вам хочеться все знати, але давайте будемо цивілізованими і не будемо говорити більше, поки не буде відповідного процесуального рішення

Uhvala 2

На робочому місці Руслана Радецького не було, доступ до кабінету слідчим надала голова НАЗК - Наталія Корчак, пояснивши, що діяла згідно наданої ї

й копії  ухвали суду:

Мені надали ухвалу Печерського районного суду,де слідчий суддя в межах кримінального провадження мав провести обшук в нашому приміщенні. Я їм дозволила. Тим паче,що колеги на роботі не було. Отож треба вчасно приходити на роботу (сміється)” .

Корчак додала, що обшуки не мають ніякого відношення до роботи національного агенства, а це особиста справа Радецького, щодо його минулої адвокатської діяльності. На роботу нацагенства та на посаду її колеги це не вплине.

Руслан Радецький до будівлі НАЗК прийшов близько 13.00, за його словами він готувався до сьогоднішнього засідання, що мало відбутися о 14:30 в примішщенні Нацагенства (однак через обшуки закрилось так і не розпочавшись). До кабінету його спочатку не пускали, однак згодом покликали, аби він відчинив сейф. Близько 14.30 обшуки завершилися, Руслан Радецький запросив журналістів до кабінету та трохи нервуючись розповів про результати.

Вилучили копію документів перевірки, яку проводив департамент фінансової перевірки моніторингу конфліктфів інтересів. Була переписка даного департамнту  з радою адвокатів. Була перевірка, результати якої встановили, що я адвокатську практику призупинив, цьому є відпоідний документ”.vitiag z reestru

Радецький посилаючись на даний документ запевняє, що у ще у 14-му році зупинив свою адвокатську діяльність,а оригінал  свідоцтва повернув  до Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

Однак у Єдиному реєстрі адвокатів України він з 2008 го року і досі (!) є діючим адвокатом, зміни 14-го року туди не внесені. Членом НАЗК Радецький був призначений 16 березня 2016 року, а законом України заборонено поєднувати роботу на державній службі та адвокатську діяльність.

Reestr advokativ

Profail advokata

У заяві національної асоціації  адвокатів зазначено, що неоновлені дані в реєстрі є грубим порушенням закону :

“Знайдений оригінал свідоцтва адвоката Радецького є доказом того, що документи не передавалися належним чином. Разом з тим, для того, щоб охарактеризувати правомірність отримання цього свідоцтва, ще не достатньо фактів. Сподіваємося, що документи, які були підставою для видачі такого свідоцтва, будуть далі досліджуватися в ході слідства”.

Руслан Радецький же пов’язує обшук із тиском на професійну діяльність, зокрема  із вчорашньою заявою голови НАЗК Наталії Корчак в якій вона звинуватила Радецького в незатвердженні результатів повних перевірок декларацій міністрів.

lico 2Однак проаналізувавши усе вищезгадане бачимо, що документ про призупинення адвокатської діяльності Радецького підписаний Інною Рафальською - екс-головою адвокатського самоврядування (до жовтня 2016 ), з посади голови її усунили після виявлення ревізійною комісією невиконання нею рішень НААУ та порушення закону. Вона і не передала дані про нинішній статус Руслана Радецького.

Серед членів ради адвокатів говорять, що нібито Рафальска веде свій незаконний реєстр і продовжує брати за це гроші, а Руслан Радецький навіть немає ані юридичної освіти, ані адвокатського стажу.

radeckiyДо слова, саме Інна Рафальска є одним з адвокатів Едуарда Ставицького - екс-міністра енергетики і вугільної промисловості України часів Януковича. Саме вона захищає інтереси одного зі стовпів режиму Януковича  і в 2016 році навіть виграла суд в прокуратури.

Як відомо, Ставицький перебував у розшуку Інтерполу через сприянні екс-президенту Вікторові Януковичу у захопленні "Межигір'я". Наразі він проживає в Ізраїлі під іменем Натан Розенберг. Однак в травні Інтерпол скасував розшуку Ставицького визнавши його кримінальне переслідування політичним.

interpol

interpol 2

У справі ж Руслана Радецького  нині тривають процесуальні дії: слідчі вивчають вилучені документи. Тож можливо виявиться, що борець із корупцією  не такий вже й борець???.... Покаже слідство.

Автор- Вікторія Рощина - журналістка UA :Першого

Все главные новости с доставкой в Ваш мессенджер Телеграм
2
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Використання смерті нардепа Дмитра Тимчука в політичній площині може зашкодити слідству.

19 июня 2019автор: Анна Маляр
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Политический порядок увольнения - 150 голосов для представления и 226 для его поддержки - кажется простым и наиболее вероятным после того, как президентская политическая сила получит большое количество мест в парламенте.

19 июня 2019автор: Євген Крапівін
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Если ваш сосед всегда ведет себя как псих-беспредельщик, то в этом есть один плюс -  вы знаете, что от него можно ожидать

18 июня 2019автор: Сергій Фурса

Використання смерті нардепа Дмитра Тимчука в політичній площині може зашкодити слідству.

19 июня 2019автор: Анна Маляр

Политический порядок увольнения - 150 голосов для представления и 226 для его поддержки - кажется простым и наиболее вероятным после того, как президентская политическая сила получит большое количество мест в парламенте.

19 июня 2019автор: Євген Крапівін

Если ваш сосед всегда ведет себя как псих-беспредельщик, то в этом есть один плюс -  вы знаете, что от него можно ожидать

18 июня 2019автор: Сергій Фурса

Все, кто сейчас спешно возвращаются в Украину, найдут в закрытых избирательных списках место себе или своим доверенным лицам.

22 мая 2019автор: Анна Маляр

Депутаты в очередной раз продемонстрировали отрицательный стимул для общества, если ты живешь по закону, то ты дурак.

17 мая 2019автор: Сергій Фурса

За среднюю зарплату мы можем приобрести с начала года на 7,5% меньше хлеба. А вот на пенсию по возрасту, которую получает почти три четверти украинцев, наоборот, на 6,3% больше.

16 мая 2019автор: Олексій Дорошенко

Юрист Евгений Крапивин считает, что решение об увольнении председателя Контитуционного суда Шевчука носит кулуарный характер.

15 мая 2019автор: Євген Крапівін

Владение украинским языком давно стало трендом, поэтому закон или его отсутствие уже не открутит пленку истории в обратную сторону.

13 мая 2019автор: Анна Маляр

Экономист Сергей Фурса считает, что Коломойский пытается избавиться от МВФ в Украине - это плохой путь для Украины, но прекрасный для олигархов.

8 мая 2019автор: Сергій Фурса
Выбор редакции
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналитика

Шестого июня на съезде новосформированной партии "Оппозиционная платформа - За жизнь" представили первую десятку кандидатов на досрочные парламентские выборы в Украине. АСПИ собрало "выдающиеся" достижения первой пятерки кандидатов.

19 июня 2019

Обычно в кулуарах Верховной Рады накануне важных голосований кипит жизнь: председатели фракций по очереди делают сенсационные заявления, журналисты и операторы, сбивая друг друга с ног, пытаются записать как можно больше эксклюзивных комментариев, а в самом здании витает дух неопределенности, ведь украинский парламент всегда был непрогнозируемым , особенно в кадровых вопросах.

31 мая 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Статья

Украинская церковь получила Томос об автокефалии, о которой мечтала все годы независимости. Однако как только это произошло, перед финальным завершением всех процедур, помешали внутренние противоречия духовных лидеров.

27 мая 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Статья

Политическая турбулентность в Украине набирает обороты и раскачивается со все большим масштабом. Новый президент, понимая доверие большинства населения, начал маховик изменений, в который втянул законодательный орган власти. В парламентско-президентской республике президент, опираясь на народную поддержку, решил подчинить себе орган, который по Конституции влиятельнее его.  

21 мая 2019