Своєю «смертю» Бабченко підставив всіх українських журналістів - активіст

1 июня 2018
Адмін
202
последние новости в Украине останні новини в Україні

Про це в ексклюзивному коментарі агентству АСПІ повідомив активіст Артур Прузовській.

«Інсценування смерті російського журналіста Бабченко викликає багато запитань. Після брифінгу СБУ, на який з'явився «воскреслий» журналіст, можна задуматися: а чи був це справжній Бабченко? Може це його двійник, а справжній Бабченко ні сном, ні духом? Справа в тому, що ситуація зі «смертю» журналіста показує, як легко СБУ маніпулює громадською думкою в своїх цілях, так що може тепер вони розігрують новий спектакль: двійник Бабченко?», - розмірковує А. Прузовській.

Читайте також: Стала відома прізвище замовника замаху на Бабченко

Тим часом, колеги Бабченко опинилися в скрутній ситуації: тепер їм мало хто віритиме.

«Пам'ятайте хлопчика, який кричав «вовки, вовки»? Ось приблизно те ж саме буде відбуватися з українськими журналістами. Тиск, погрози вбивством, обшуки - все це будуть розглядати крізь призму «вбивства» Бабченко. Навіщо «Репортерам без кордонів», наприклад, реагувати на подібні заяви, раптом це знову буде операція СБУ. Але більше всіх ризикує Бабченко. Якщо його будуть «тиснути», то це залишиться його особистою проблемою, в суспільстві він вже отримав величезний кредит недовіри», - розповів А. Прузовській.

Крім того, ситуація з «вбивством» привернула увагу до особистості самого Бабченко.

«Наприклад, у ЗМІ з'явилася слізна історія про те, що у Бабченко 6 прийомних дітей залишилися сиротами. Виникає питання: як йому дозволили їх усиновити? Згідно із законом, на людину має припадати не менше 9 м2 площі. В орендованій «трійці» Бабченко тулилися 9 осіб: він, дружина, бабуся і 6 дітей, тобто, на людину було менше 6 м2. Крім того, як він міг прогодувати таку велику родину? Може, після Кремля тепер Бабченко зацікавиться податкова і соцслужба?», - розповів А. Прузовській

Тим часом в польських ЗМІ повідомляється про те, що Бабченко повинен був бути одним з 30 осіб, проти яких кремлівська агентура винесла смертний вирок. Завдяки співпраці з українськими службами не тільки врятував життя, а й підтвердив, якими підступними методами Кремль розправляється зі своїми противниками. Зараз про операцію, в якій взяв участь російський журналіст, говорить весь світ. В вбивство Аркадія Бабченко повірили політики і ЗМІ в усьому світі.

Як пояснив експерт, безперечно, записи розмов з росіянами будуть предметом переговорів з Росією, яка утримує багато українських в'язнів, в тому числі режисера Олега Сенцова.

Все главные новости с доставкой в Ваш мессенджер Телеграм
2
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат

 

Глава Администрации Президента Украины, заслуженный юрист Украины

последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Все, кто сейчас спешно возвращаются в Украину, найдут в закрытых избирательных списках место себе или своим доверенным лицам.

22 мая 2019автор: Анна Маляр
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Депутаты в очередной раз продемонстрировали отрицательный стимул для общества, если ты живешь по закону, то ты дурак.

17 мая 2019автор: Сергій Фурса

Все, кто сейчас спешно возвращаются в Украину, найдут в закрытых избирательных списках место себе или своим доверенным лицам.

22 мая 2019автор: Анна Маляр

Депутаты в очередной раз продемонстрировали отрицательный стимул для общества, если ты живешь по закону, то ты дурак.

17 мая 2019автор: Сергій Фурса

За среднюю зарплату мы можем приобрести с начала года на 7,5% меньше хлеба. А вот на пенсию по возрасту, которую получает почти три четверти украинцев, наоборот, на 6,3% больше.

16 мая 2019автор: Олексій Дорошенко

Юрист Евгений Крапивин считает, что решение об увольнении председателя Контитуционного суда Шевчука носит кулуарный характер.

15 мая 2019автор: Євген Крапівін

Владение украинским языком давно стало трендом, поэтому закон или его отсутствие уже не открутит пленку истории в обратную сторону.

13 мая 2019автор: Анна Маляр

Экономист Сергей Фурса считает, что Коломойский пытается избавиться от МВФ в Украине - это плохой путь для Украины, но прекрасный для олигархов.

8 мая 2019автор: Сергій Фурса

По мнению юристки Анны Маляр, День памяти жертв политических репрессий — это формальная причина, которой прикрываются некоторые депутаты, чтобы не голосовать за проведение инаугурации президента 19 мая.

6 мая 2019автор: Анна Маляр

Это пост позора для этого созыва ВР, президента и Кабмина.

1 мая 2019автор: Анна Маляр

Юрист Анна Маляр рассказала, почему нельзя принимать закон об импичменте, и как он усилит позиции президента.

23 апреля 2019автор: Анна Маляр
Выбор редакции

Обычно в кулуарах Верховной Рады накануне важных голосований кипит жизнь: председатели фракций по очереди делают сенсационные заявления, журналисты и операторы, сбивая друг друга с ног, пытаются записать как можно больше эксклюзивных комментариев, а в самом здании витает дух неопределенности, ведь украинский парламент всегда был непрогнозируемым , особенно в кадровых вопросах.

31 мая 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Статья

Украинская церковь получила Томос об автокефалии, о которой мечтала все годы независимости. Однако как только это произошло, перед финальным завершением всех процедур, помешали внутренние противоречия духовных лидеров.

27 мая 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Статья

Политическая турбулентность в Украине набирает обороты и раскачивается со все большим масштабом. Новый президент, понимая доверие большинства населения, начал маховик изменений, в который втянул законодательный орган власти. В парламентско-президентской республике президент, опираясь на народную поддержку, решил подчинить себе орган, который по Конституции влиятельнее его.  

21 мая 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Расследование

Изучив декларации украинских губернаторов, становится известно, что некоторые из них имеют не больше денег, чем обычные украинцы, а вот их жены - дело другое. Весь семейный бизнес держится именно на них, чтобы их мужчины смогли исправно выполнять свои государственные обязанности.

15 мая 2019