Между Саакашвили и Дангадзе

последние новости в Украине останні новини в Україні

А вы крысы.

"Кто не понял - раскрываю суть месседжа полнее", - написал у себя на страничке ФБ Александр Нойнец.

Злая враждебная прокуратура захватила не одного человека, а двух. Михеила "ясно солнышко" Саакашвили, и Севериона "не знаем такого" Дангадзе.

За Михеила Саакашвили вы вышли в полном составе и блокировали СБУ и суд и бузили и на поруки его брали. Потому что плёнки ГПУ поддельные и никаких кремлёвских денег Михеил не брал, потому что вы в это не верите, и стоите там не из-за его личности, а из-за принципов.

А за Севериона Дангадзе, который на этих плёнках фигурирует своим лицом и своими золотыми руками, к которым сто с хером штук баксов прилипло - никто из вас не вышел. И суд ему дал 60 дней в сизо. И вы не протестуете. И ничего у вас не шевелится. И у самого Михеила вы не спрашиваете - а чего это мы не идём вызволять нашего друга Севера. Чего молчим про него. И друг у друга вы не спрашиваете - а чего в случае с Михеилом плёнки мы не признаём, а в случае с Северионом признаём, пускай сидит, нам плевать. Ты чо молчишь-то Михеил, про Севера вообще?

Северион не наш, что ли? Так вроде наш, глава киевской областной организации РНС, не последний казалось бы человек, а хоть бы и последний, но ведь всё равно наш.

Северион предал наши принципы борьбы с коррупцией и взял деньги у барыг? Так вроде бы не взял, если мы не признаём подлинность плёнок. А мы не признаём, потому что если бы признавали, то выходит, что и Николозович наш дорогой оказался Михеил не отцом, а сукою.

Так почему в нашей замечательной организации, которая выступает против барыг и за принципы равенства и революционной демократии, по одним и тем же доказательствам одного человека берут менты, и ок, нам плевать, а другого человека берут менты и мы такое нет, стоп, это что ж такое, украина вставай, сколько можно терпеть.

Вот почему вы крысы. Потому что вы находитесь в организации третьего типа - сектантского. В которой что главный сказал - то и правда. И его надо защищать любой ценой, потому что он нам светит вместо солнца, он наша истина. А все остальные - пыль, посадят их, сожрут, запытают - неважно это.

И в общем ваша секта утверждает, что собирается строить в Украине общество гражданских прав и свобод. Ок. Верю.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Генеральний прокурор України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр внутрішніх справ України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку громад та територій

Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.  

8 листопада 2019автор: Андрей Лысенко

Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.

13 серпня 2019автор: Андрей Лысенко

Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.

8 серпня 2019автор: Олена Давиденко

На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.

6 серпня 2019автор: Адмін

Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави. 

6 серпня 2019автор: Олена Давиденко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.

24 червня 2019автор: Сергій Фурса
Вибір редакції

Якщо плануєте з'їздити цього літа на Азовське море, вам варто звернути увагу на курорт Кирилівку, адже тут можна якісно відпочити за розумну ціну. ASPI news дізналося про ціни та сервіс на цьому пляжному курорті.

3 липня 2020

Громадська організація "Вакцинація: вільний вибір" 3 липня провела пікет під Міністерством охорони здоров'я України. Основна мета акції – заборона медичного примусу вакцинації дітей.

3 липня 2020

Першого липня відновилася робота одного з найкращих східноєвропейських СПА-курортів - Трускавця. ASPI news дізналося, чому туди варто їхати улітку, та почім відпочинок.

2 липня 2020

У Києві 1 липня вимушено змінили умови надання пільгового проїзду в громадському транспорті для пасажирів, включаючи іногородніх та учасників бойових дій. Причини, через які влада пішла на цей крок, пояснив мер столиці Віталій Кличко.

2 липня 2020