Нападения на ромов подталкивают Украину к международному скандалу
Об этом в комментарии информационному агентству ASPI сообщил польский эксперт Артур Прузовский.
За предыдущие нападения на лагеря ромов никто наказания не понес. Так, 22 апреля националисты из организации С14 напали на ромов и сожгли их палатки. А в полиции Киева заявили, что ведомство не расследует этот случай. Правда, потом Князев заявлял о создании какой-то рабочей группы, в состав которой должны были войти представители местной власти, полицейские и правозащитники.
Примечательно, что о включении в эту группу самих ромов никто даже не заикнулся. Что еще раз доказывает формальность подхода к этому делу и наталкивает на подозрение «крышевания» нападений самой властью.
Читайте также: Полиция задержала злоумышленников, которые напали на лагерь ромов
Подумайте, почему нападения на ромов возникли именно сейчас и именно на ромов? Ромы никогда не будут ввязываться в конфликт с властями. Они тихо снимутся и уйдут. Это выгодно. Ведь это не грозит «ответкой» - погромами обычных украинцев, но подогреет международный конфликт, даст новый виток и того натянутым отношениям с Европой. Вспомните языковый вопрос с рядом европейских стран.
Уже сейчас свое возмущение выразили и ПАСЕ и Совет Европы. А на носу выборы: и парламентские и президентские. И разгул радикализма в стране на руку многим. Ведь, к сожалению, радикализация неофашизма стала визитной карточкой Украины. А сами так называемые радикалы нужны власти в качестве стадных уличных карателей, которых потом же и сольют.
Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.
Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.
Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.
На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.
Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави.
Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.
У виправданні Труханова в першій інстанції винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.
Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.
Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.
Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва готова до переговорів з Києвом у разі, якщо українська армія складе зброю. Про мету Кремля у війні з Україною, ASPI news розповів директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.
Депутати Верховної Ради України працюють над законопроєктами щодо посилення кібербезпеки в Україні. Про це повідомила голова партії "Голос" Кіра Рудик.
Нардеп із фракції "Європейська солідарність" Володимир В'ятрович вважає, що слова українського дипломата Вадима Пристайка щодо можливості України відмовитись від вступу в НАТО можуть бути не випадковими. Про це він заявив у коментарі журналістці ASPI news.
Батьки військових, що загинули під час проходження служби, провели під Офісом президента "Мітинг Справедливості". Вони наголосили, що не вірять у самогубства своїх дітей та вимагають покарання військового керівництва.