Росія найбільший покупець української продукції військового призначення

АдмінАвтор:
344
последние новости в Украине останні новини в Україні

Багато українців обурювалися раніше з приводу торгівлі вугіллям та іншими ресурсами з невизнаними республіками на Сході України, які окуповані російськими загарбниками. Українські чиновники вищого рангу пояснювали цю торгівлю - відсутністю аналогії, мовляв, нам ніде більше брати сировину для наших станцій за такими цінами.

А що, цікаво, вони нам розкажуть зараз? Що нам і продавати нашу військову продукцію нікуди, окрім як  Росії? Можливо, пояснення поставок товарів оборонного призначення до країни-агресора так само є частиною якогось хитрого плану?

BoguslaevЗ Доповіді (SIPRI) виходить, що компанія колишнього регіонала, а нині депутата партії «Воля Народу" В'ячеслава Богуслаєва, власника найбільшої української компанії «Мотор Січ», незважаючи на факт збройної агресії з боку Росії, уклала контракт з російською фірмою «Сокіл» на поставку авіаційних двигунів марки АІ-222.

Окрім цивільної авіації, такий тип двигунів використовується на військових літаки ЯК-130 (легкий штурмовик) російського виробництва. Цей тип літаків призначений як для повітряного бою, так і для знищення наземних цілей.

Більш того, з документів компанії «Мотор Січ» видно, що в 2016 році році вони займалися ремонтом російських літаків, які належать Міноборони РФ і задіяних в сирійській кампанії. Журналісти зверталися з цією інформацією в СБУ, але отримали у відповідь лише відписку - в діяльності компанії «Мотор Січ» не виявлено антиукраїнського підгрунтя. Дійсно, те, що російські літаки, відремонтовані на українському заводі, транспортували до Сирії, (а це навряд чи був гуманітарний вантаж), мало стосується українських реалій.


Мабуть українські дільці вважають, що «гроші не пахнуть» і нам все одно, як саме вони зароблені. Головне - це пішло на користь українському експорту. Відкритим залишається питання - чи впевнені чиновники, що російські літаки, в разі чергового витка конфлікту на Донбасі, не стануть стріляти по українцях? По-моєму - Відповідь очевидна.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.  

8 листопада 2019автор: Андрей Лысенко

Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.

13 серпня 2019автор: Андрей Лысенко

Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.

8 серпня 2019автор: Олена Давиденко

На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.

6 серпня 2019автор: Адмін

Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави. 

6 серпня 2019автор: Олена Давиденко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.

24 червня 2019автор: Сергій Фурса
Вибір редакції
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Люди, які пережили пандемію коронавірусу, можливо, решту свого життя носитимуть з собою спрей для дезинфекції, уникатимуть зайвих зустрічей, випадкових стосунків та боятимуться обіймів.

3 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

25% заражених SARS-Cov-2 не мають симптомів, але можуть бути переносниками хвороби.

2 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

ASPI розібрався, чому закон про обіг земель сільськогосподарського призначення ухвалили саме зараз і що зміниться для українців із моменту набуття законом чинності.

31 березня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Цинк відіграє велику роль для здоров’я нашого організму. Його вживання покращує пам’ять і стан шкіри, сприяє всмоктуванню вітамінів, запобігає деменції.

30 березня 2020