Скупки, продажі, тіньові терки

Михайло ПодолякАвтор:
47
последние новости в Украине останні новини в Україні

Все, що публікується в рубриці блоги, може не збігатися з думкою редакції.
Інформагентство АСПІ не несе відповідальності за висловлювання авторів.


Нові часи - нові технології. Якщо раніше скупка майбутніх мандатів велася приховано і сором'язливо, то сьогодні практично всюди оголошені відкриті торги. І зрозуміло чому.

Тому що прямо зараз проходить грандіозне переформатування влади, а значить відкривається купа крутих вакансій. Цілком собі можна з нічого стати всім... Або - якщо ви вже випадково ставали "всім" в минулому циклі - залишитися в старій добрій грі...

На політичному ринку всього два робочих питання. Перший - "Скільки буде коштувати місце в прохідній частині прохідного партійного списку?". Прохідних адже партій зовсім мало. Поки - лише чотири. Ще пара / трійка - на межі. У дійсно прохідних (крім однієї) сильно невеликі рейтинги, які дозволяють розраховувати на 25-30 мандатів. У кращому випадку. А їсти-то хочеться тисячам. Вчорашнім, сьогоднішнім і навіть новим. Тим, що в "ліфтах"...

Друге питання трішки чесніше - "А за скільки можна купити право на використання назви прохідної партії на мажоритарці?". Найдорожче, зрозуміло, бренд "Слуга народу". Він зі старту дає мінімум 15%. Не дарма, напевно, в регіонах вже побудовані цілі продажні піраміди навколо цієї маячні, а в чергах варто все традиційне "політ / мотлох"...

Дострокові парламентські вибори, що проходять на тлі явної електоральної революції, знову обнулили всі смисли і стратегії. А "технології" звелися виключно до тієї самої купівлі дорогого бренду. Всі ресторанні терки тільки про це - "Як домовиться? Хто продає? Як вийти на продажників?".

Навіть наш вічно-традиційний джентльменський набір "гречка / консерва / Медаптечка / газета" від міфічного Благодійного фамільного фонду більше не працює. І тому всі ці вчорашні скупники від чесних партій влади ходять нині опущеними і сильно сумними. Стільки грошей спустили в бездонні бочки мажоритарних округів, а шансів взагалі ніяких...

Ах да. Не працюють навіть борди. Хіба що виконати їх в зеленому кольорі. Той же Петро Олексійович, чиє креативне оточення знову запропонувало йому розвісити по країні чергові ідіотські картинки, безглузді і пафосні, сильно шкодує, що зелений колір в цьому сезоні він використовувати вже не зможе. Завтра так. Він напевно нам розповість несамовиту історію про те, як особисто готував Зеленського до президентства і як власноруч створював партію "Слуга народу".

І, взагалі-то, все б нічого. Все як завжди. Скупки, продажу, тіньові терки. Якби не феєричний Віталій Володимирович Кличко, який остаточно заплутавшись у власних штанях і сильно налякавши неприкаяністю, що не шокував нас пропозицією віддатися Саакашвілі. І чому це стало можливим? А тому що обидва виявилися нікому не потрібними в якості базових брендів, настільки крутих ще вчора.

Оригінал можна прочитати тут.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Генеральний прокурор України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр внутрішніх справ України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку громад та територій

Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.  

8 листопада 2019автор: Андрей Лысенко

Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.

13 серпня 2019автор: Андрей Лысенко

Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.

8 серпня 2019автор: Олена Давиденко

На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.

6 серпня 2019автор: Адмін

Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави. 

6 серпня 2019автор: Олена Давиденко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.

24 червня 2019автор: Сергій Фурса
Вибір редакції
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

ASPI розібрався, чому закон про обіг земель сільськогосподарського призначення ухвалили саме зараз і що зміниться для українців із моменту набуття законом чинності.

31 березня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Цинк відіграє велику роль для здоров’я нашого організму. Його вживання покращує пам’ять і стан шкіри, сприяє всмоктуванню вітамінів, запобігає деменції.

30 березня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Люди не сидять склавши руки, а випробовують нові ліки та методи лікування, а країни надають допомогу одна одній.

27 березня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Через пандемію коронавірусу в країнах світу впроваджують все жорсткіші обмежувальні заходи. ASPI дізнався, як додержують карантину в Україні та за кордоном.

26 березня 2020