Своей «смертью» Бабченко подставил всех украинских журналистов - активист

последние новости в Украине останні новини в Україні

Об этом в эксклюзивном комментарии агентству АСПИ сообщил активист Артур Прузовский.

«Инсценировка смерти российского журналиста Бабченко вызывает много вопросов. После брифинга СБУ, на который явился «воскресший» журналист, можно задуматься: а был ли это настоящий Бабченко? Может это его двойник, а настоящий Бабченко ни сном, ни духом? Дело в том, что ситуация со «смертью» журналиста показывает, как легко СБУ манипулирует общественным мнением в своих целях, так что может теперь они разыгрывают новый спектакль: двойник Бабченко?», - размышляет А. Прузовский.

Между тем, коллеги Бабченко оказались в затруднительной ситуации: теперь им мало кто будет верить.

Читайте также: Стала известна фамилия заказчика покушения на Бабченко

«Помните мальчика, который кричал «волки, волки»? Вот примерно то же самое будет происходить с украинскими журналистами. Давление, угрозы убийством, обыски - все это будут рассматривать сквозь призму «убийства» Бабченко. Зачем «Репортерам без границ», например, реагировать на подобные заявления, вдруг это снова будет операция СБУ. Но больше всех рискует Бабченко. Если его будут «давить», то это останется его личной проблемой, в обществе он уже получил огромный кредит недоверия», - рассказал А. Прузовский.

Кроме того, ситуация с «убийством» привлекла внимание к личности самого Бабченко.

«Например, в СМИ появилась слезная история о том, что у Бабченко 6 приемных детей остались сиротами. Возникает вопрос: как ему позволили их усыновить? По закону, на человека должно приходиться не менее 9 м2 площади. В съемной «трешке» Бабченко ютились 9 человек: он, жена, бабушка и 6 детей, то есть, на человека было менее 6 м2. Кроме того, как он мог прокормить такую большую семью? Может, после Кремля теперь Бабченко заинтересуется налоговая и соцслужба?», - рассказал А. Прузовский

Между тем в польских СМИ сообщается о том, что Бабченко должен был быть одним из 30 человек, против которых кремлевская агентура вынесла смертный приговор. Благодаря сотрудничеству с украинскими службами не только спас жизнь, но и подтвердил, которыми коварными методами Кремль расправляется со своими противниками. Сейчас об операции, в которой принял участие российский журналист, говорит весь мир. В убийство Аркадия Бабченко поверили политики и СМИ во всем мире.

Как объяснил эксперт, бесспорно, записи разговоров с русскими будут предметом переговоров с Россией, которая удерживает много украинских заключенных, в том числе режиссера Олега Сенцова.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Генеральний прокурор України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр внутрішніх справ України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку громад та територій

Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.  

8 листопада 2019автор: Андрей Лысенко

Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.

13 серпня 2019автор: Андрей Лысенко

Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.

8 серпня 2019автор: Олена Давиденко

На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.

6 серпня 2019автор: Адмін

Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави. 

6 серпня 2019автор: Олена Давиденко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.

24 червня 2019автор: Сергій Фурса
Вибір редакції

Якщо плануєте з'їздити цього літа на Азовське море, вам варто звернути увагу на курорт Кирилівку, адже тут можна якісно відпочити за розумну ціну. ASPI news дізналося про ціни та сервіс на цьому пляжному курорті.

3 липня 2020

Громадська організація "Вакцинація: вільний вибір" 3 липня провела пікет під Міністерством охорони здоров'я України. Основна мета акції – заборона медичного примусу вакцинації дітей.

3 липня 2020

Першого липня відновилася робота одного з найкращих східноєвропейських СПА-курортів - Трускавця. ASPI news дізналося, чому туди варто їхати улітку, та почім відпочинок.

2 липня 2020

У Києві 1 липня вимушено змінили умови надання пільгового проїзду в громадському транспорті для пасажирів, включаючи іногородніх та учасників бойових дій. Причини, через які влада пішла на цей крок, пояснив мер столиці Віталій Кличко.

2 липня 2020