Время вышло: Президенту придется срочно решать вопрос с Ахметовым, иначе – быть беде
Параллельно, в сети Интернет, тут и там возникают призывы псевдопатриотов и российских «ботов» свергать киевскую власть. Иностранные инвесторы и местный бизнес – в недоумении. Все дело в том, что многие предприниматели (как зарубежные, так и украинские) уже рискнули, вложив средства в экономику нашей страны. Но более осторожные инвесторы – выжидают, чем закончится политический и экономический скандал. Бизнес замер.
Суть проблемы
На фоне различных коррупционных скандалов в высших эшелонах власти, блокады торговли с оккупированными территориями и энергетической проблемы, которая, следует признать честно, у нас возникла не «вчера», на глазах у всего мира разгорается очередной коррупционный скандал с политическим подтекстом.
Последнее время неравнодушные граждане въедливо вникают в разницу между углем марки А и Г и пытаются понять, насколько Роттердам плюс, а насколько минус.
Разберутся в тонкостях немногие, и совсем не факт, что разобравшиеся вслед за премьером Гройсманом согласятся, что альтернативы нынешнему положению вещей нет.
Большинство же не станет даже вникать, поскольку суть на поверхности.
1 вариант развития событий: власть признает, что Ахметов, коррупция и контрабанда с ОРДЛО им не по зубам.
2 вариант: выяснится, что Ахметов, коррупция и контрабанда с ОРДЛО – это естественные спутники нынешней власти.
3 вариант: правительство проведет реальные действия на законодательном уровне по ужесточению контроля над оккупированными территориями, ликвидирует монополию Ахметова в энергетической отрасли, даже если от этого пострадают бизнес интересы многих чиновников (вплоть до национализации ДТЕК).
Ничего нового в таких оценках, казалось бы, нет, звучали они и раньше, но в том и дело, что раньше фактор времени работал в оправдание власти: еще не успели, а сейчас – против нее: не смогли или не захотели.
У правительства Украины есть последний шанс реабилитироваться…
Представьте себе, три года назад на сцене появляется кто-то вроде Гройсмана и заявляет, что без Ахметова Украине не жить. Представили? Да никто бы в здравом уме на такое не решился бы.
Почему же они считают, что сейчас уже можно? Что мы с тех пор сделали не так?
Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.
Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.
Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.
На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.
Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави.
Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.
У виправданні Труханова в першій інстанції винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.
Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.
Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.
Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва готова до переговорів з Києвом у разі, якщо українська армія складе зброю. Про мету Кремля у війні з Україною, ASPI news розповів директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.
Депутати Верховної Ради України працюють над законопроєктами щодо посилення кібербезпеки в Україні. Про це повідомила голова партії "Голос" Кіра Рудик.
Нардеп із фракції "Європейська солідарність" Володимир В'ятрович вважає, що слова українського дипломата Вадима Пристайка щодо можливості України відмовитись від вступу в НАТО можуть бути не випадковими. Про це він заявив у коментарі журналістці ASPI news.
Батьки військових, що загинули під час проходження служби, провели під Офісом президента "Мітинг Справедливості". Вони наголосили, що не вірять у самогубства своїх дітей та вимагають покарання військового керівництва.