Взрыв авто в Киеве: Нелегальное оружие с Донбасса приведет к куда большим трагедиям – эксперт

АдмінАвтор:
1054
последние новости в Украине останні новини в Україні

Об этом в эксклюзивном комментарии агентству АСПИ сообщил активист Артур Прузовский.

«И это ведь не в первый раз, когда в Украине что-то взрывается. Посмотрите новости: ежедневно в разных уголках страны кого-то расстреливают или подрывают. Не последнюю роль в этом играет поток оружия из ООС. Экс-воины провозят в Украину из Донбасса гранаты, автоматы и прочее оружие, что приводит к непоправимым трагедиям. Вообразите: на мирной территории Украины едва не погибли дети, и это, к сожалению, только начало», - рассказал А. Прузовский.

Читайте также: Взрыв автомобиля в Киеве: жертве оторвало руки

По мнению эксперта, виной трагедии стала не только безнаказанность, но и глупость.

«Министр Аваков заявил, что подозреваемый заминировал авто после того, как ее однажды обокрали. Это что у нас, противоугонная система такая? Неужели человек так трясся над своей старенькой «Волгой», что замнинировал ее? При этом, шансов, что никто не пострадает, не было. Представьте, что кто-то, какой-нибудь бомж или хулиган все-таки проник в авто – он бы мог погибнуть. То есть, владелец придумал «наказание» для вора в сто крат страшнее проступка. Тем более, в авто мог проникнуть любой человек, судя по тому, что туда лазали играть маленькие дети», - рассказал А. Прузовский.

По мнению эксперта, злоумышленник как-то связан с ООС.

«На это указывает множество факторов. Во-первых, скандальный депутат Мосейчук накануне открыто заявил, что владелец авто – АТОшник, которого сейчас нет в Киеве. Во-вторых, в этом дворе живет участник «Правого сектора», который, впрочем, отрицает свою причастность к преступлению. Конечно, это далеко не факт, однако я уверен, что этот взрыв – последствия бесконтрольного ввоза оружия из ООС, когда солдаты массово везут домой оттуда «сувениры», - резюмировал эксперт.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.  

8 листопада 2019автор: Андрей Лысенко

Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.

13 серпня 2019автор: Андрей Лысенко

Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.

8 серпня 2019автор: Олена Давиденко

На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.

6 серпня 2019автор: Адмін

Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави. 

6 серпня 2019автор: Олена Давиденко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.

24 червня 2019автор: Сергій Фурса
Вибір редакції
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Люди, які пережили пандемію коронавірусу, можливо, решту свого життя носитимуть з собою спрей для дезинфекції, уникатимуть зайвих зустрічей, випадкових стосунків та боятимуться обіймів.

3 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

25% заражених SARS-Cov-2 не мають симптомів, але можуть бути переносниками хвороби.

2 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

ASPI розібрався, чому закон про обіг земель сільськогосподарського призначення ухвалили саме зараз і що зміниться для українців із моменту набуття законом чинності.

31 березня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Цинк відіграє велику роль для здоров’я нашого організму. Його вживання покращує пам’ять і стан шкіри, сприяє всмоктуванню вітамінів, запобігає деменції.

30 березня 2020