Топ- 5 нових жіночих облич в українській політиці

21 мая 2017
Адмін
1068
последние новости в Украине останні новини в Україні

Альона Кошелєва – найнеочікуваніша прем’єра Верховної Ради  VIII скликання, представниця фракції Олега Ляшка має вкрай скромні результати своєї діяльності напередодні проходження до Верховної Ради у її трудовому шляху, хіба що значилося,  що вона працює адміністратором у харківському ресторані.

Звичайно здійснити таку карколомну кар’єру неможливо було без міцного даху таємних покровителів. І ця інформація має цілком логічне продовження.

Альна Кошелєва (26 років)

Дата народження:14 липня 1990 р.

Kosheleva pryyshla v Verkhovnu Radu

Батько Альони Кошельової – Володимир Кошелєв  є директором Харківського лікеро-горілчаного заводу, власником якого є Павло Климець,  екс- депутат ВР від Партії Регіонів, тож не виключено, що леді представляє бізнес-інтереси цілої донецької горілчаної бізнес-імперії в українському парламенті і ця версія виглядає цілком правдоподібною, адже інакше вкрай важко пояснити, чому Альона Кошелєва потрапила в український парламент.

В решті-решт і сама пані депутат, так і не змогла змістовно відповісти, як їй вдалося так швидко потрапити до лав українськтх депутатів. Депутат Кошелєва є  членом  комітету економічної політики ВР, що ще раз наводить підозри, на виключну зацікавленість даного політперсонажу  певною сферою діяльності українського парламенту.

Політичні прогнози: Політичне майбутнє Альони Кошелєвої  повністю залежить від рішення бізнес-еліт, які і направили її представляти їх інтереси  в українському  парламенті, але враховуючи вкрай низький рівень політичної освіти пані Кошєлєвої (не змогла відповісти журналістам про державний устрій, також дeпутат проявила в свій час і вкрай низьку обізнаність у поточній політичній ситуаціі, так зокрeма вона була нe в курсі, що пам'ятник Володимиру Лeніну на Бeсарабці був знeсeний, а на пропозицію блогeра  встановити монумeнт Богдану Хмeльницькому на Михайлівській площі Києва, запронувала обговорити цe питання з мeшканцями міста, щоправда даний пам'ятник там вжe стоіть з кінця ХІХ  століття і- Ред.), робить  вона це вкрай неефективно і незграбно, сама пані депутат не відзначилися жодними резонансними ініціативами під час роботи у Верховній Раді, хоча відвідує парламент і комітети регулярно, де і проходить основна робота парламентарів. Альона Кошелєва – в політичному плані не представляє жодного реального значення.

Ірина Фриз (42 роки)

Дата народження: 25 вересня 1974 р.

Iryna Friz

Ірина Фриз –  не є відомою широкому загалу, але тим не менше її біографія теж викликає чимало запитань. Працюючи то мистецтвознавцем, то продавцем вона якимось чином потрапила в помічники нардеп Петра Порошенка,  а потім і у велику політику. Під час саміту Україна-НАТО у Варшаві польські ЗМІ опублікували фото, де начебто  депутат Ірина Фриз фотографується в порнографічному стилі, щоправда ця інформація так і не знайшла остаточного підтвердження, а новину здебільшого розганяло російське телебачення. Ірина не тільки була колишнім помічником Петра Порошенка, а й його  персональним прес-секретарем, тож її політична діяльність була тісно пов’язана з політінтересами Петра Порошенка.

Політичні прогнози: Ірина Фриз  у політику потрапила скоріше за все завдяки персональному знайомству з нинішнім президентом Порошенком і з того  часу постійно рухається у фарватері його особистих політичних інтересів. Тим не менше її не можна назвати типовим статистичним депутатом, адже  цілком очевидно,  що про нинішнього президента, вона знає значно більше ніж будь-який найдосвідченіший журналіст-розслідувач. Вона належить до близького оточення Петра Порошенка і її подальша кар’єра  багато в чому залежатиме від того, як складеться політичне  майбутнє Петра Порошенко, а як відомо, Петру Олексійовичу, за будь якої ситуації,  вдавалося домовитися практично з усіма, тож не виключено, що "сірий кардинал"  нинішнього президента, ще довго виконуватиме політичні завдання, що поставив перед нею гарант.

Ірина Суслова (28 років)

Дата народження: 5 серпня 1988 р.

suslova

Ірина Суслова також вперше потрапила до українського парламенту та й раніше –  навряд чи могла б, адже на даний час пані депутату лише 28 років, тож на час обрання їй було не  більше 26 років. Ірина зробила приголомшливу кар’єру, вже у 2008 році вона стала  помічником депутата, потім заснувала  Люстраційний комітет, який викривав темні справи суддів і прокурорів, ну а згодом потрапила за квотою партії Воля в список «Самопомочі» Андрія Садового завдяки чому і пройшла до Верховної Ради.

Політичні прогнози: Ірина Суслова має шанси  і далі продовжити власну політичну кар’єру, адже незважаючи на те, що її звинувачують у зв’язках  з  бізнес-елітами Ірпінщини, є доволі самостійним гравцем і знає собі ціну. Здатна до політичної міграції і компромісів, але тим не менше завжди намагається всидіти одразу на двох політичних стільцях. Політичне майбутнє Ірини Суслової матиме перспективи, адже люди, які зможуть домовитися з усіма, українському політикуму завжди були потрібні.

 

 Анастасія Дєєва (25 років)

Дата народження: 2 березня 1992 р.

Anastasiya Deyeva 3

Анастасія Дєєва - ще один неоднозначний політперсонаж на українському політичному олімпі. Її біографія до певної міри  схожа з карколомною кар’єрою депутата ВР Альони Кошелєвої. Впливові батьки, майже відсутність реального трудового стажу, нещодавно отриманий диплом, ну і пікантні фото в мережі завершують повну картину. З таким  неоднозначним реноме,  наврядчи  без сильної протекції вчорашня студентка могла би потрапити на посаду заступника міністра МВС. Жодних адекватних пояснень міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не зміг надати та й сама пані Дєєва постійно плуталась у власних свідченнях стосовно власної біографії, видаючи часто фантастичні речі. Наприклад, вона заявила, що працювала з 8 років, збираючи кошти для дітей-сиріт, очевидно цей факт вкрай складно зарахувати до такого, що міг бути відзначений, як факт трудової біографії.

Політичні прогнози: Хто протегує Анастасію Дєєву достеменно невідомо, тож визначить її політичне майбутнє вкрай складно. Чи захоче хтось із серйозних політиків брати в свої ряди заступника міністра МВС з оголеними грудьми? Не факт. Арсена Авакова ставити в приклад не варто, адже на відміну  від багатьох українських політиків, Арсен Борисович вже так зганьбив власну репутацію у значної частини українського суспільства, що йому ще одна ложка дьогтю, аж ніяк не завадить і далі міцно триматися за міністерське крісло.

Анастасія Дєєва - політик без обличчя і свій яскравий політичний етап вона вже пройшла. Український виборець запам’ятає її саме, як заступника міністра МВС, оголені фото якої можна знайти в інтернеті.

Вікторія Сюмар (39 років)

Дата народження: 23 жовтня 1977 р.

Sumar Viktoria

Вікторія Сюмар - теж вперше стала депутатом Верховної Ради. На відміну від попередніх героїнь нашого матеріалу пані депутат в значній мірі збудувала сама себе і на час прийнята присяги народного депутата вже мала значний список життєвих злетів і падінь.  Але деякі досягнення їй все ж допоміг реалізувати власний чоловік, син екс-нардепа ВР Віктор Таран, створивши міцне соціальне підґрунтя для життя в столиці. Скориставшись можливостямі свого авторитетного чоловіка і піднявшись на вищі щаблі київського соціуму, Вікторія Сюмар подала на розлучення і з того часу шляхи екс-подружжя розійшлися.

Політичні прогнози: Вікторія Сюмар має стабільне політичне майбутнє, адже дотично з політикою була пов’язана доволі давно і не є випадковим політичним персонажем в українському політикумі. Незважаючи на те, що рейтинги Народного Фронту просіли до критичного мінімуму, особистий репутаційний бекграунд Вікторії Сюмар є стабільним. Тож підтримуючи «традиції» українського парламентаризму вона має цілком реальні шанси мігрувати в черговий політичний проект, де буде знову боротися за свободу слова, відкритість власників ЗМІ і традиційні європейські цінності.

Вікторія Сюмар найбільш позитивний депутат-новачок  Верховної Ради.

Отже, вище викладені факти, чітко демонструють, що в Україні й надалі процвітає політична корупція. Олігархічні групи незважаючи на те, що в Україні вже запустився механізм фінансування політичних партій й надалі вливають фінансові потоки в політичні проекти, як наслідок українська політика, в тому числі і жіночий її сегмент, знову дивують як виборців, так і політикум новими сенсаційними відкриттями. Попри спроби прогресивної громадськості інсталювати процес конкурсних відборів на державні посади в міністерствах , він всіляко саботується нинішньою владою і як результат, посади отримують випадкові громадяни без будь-якого професійного досвіду і стратегічного бачення розвитку галузі.
Лише деолігархізація фінасування політичних партій та прозорий відбір на державні посади якісно змінить ситуацію і убезпечить в майбутньому від випадкових як жіночих, так, власне, і чоловічих прем’єр, адже корупція не знає гендерних відмінностей.

Все главные новости с доставкой в Ваш мессенджер Телеграм
2
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Використання смерті нардепа Дмитра Тимчука в політичній площині може зашкодити слідству.

19 июня 2019автор: Анна Маляр
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Политический порядок увольнения - 150 голосов для представления и 226 для его поддержки - кажется простым и наиболее вероятным после того, как президентская политическая сила получит большое количество мест в парламенте.

19 июня 2019автор: Євген Крапівін
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Если ваш сосед всегда ведет себя как псих-беспредельщик, то в этом есть один плюс -  вы знаете, что от него можно ожидать

18 июня 2019автор: Сергій Фурса

Використання смерті нардепа Дмитра Тимчука в політичній площині може зашкодити слідству.

19 июня 2019автор: Анна Маляр

Политический порядок увольнения - 150 голосов для представления и 226 для его поддержки - кажется простым и наиболее вероятным после того, как президентская политическая сила получит большое количество мест в парламенте.

19 июня 2019автор: Євген Крапівін

Если ваш сосед всегда ведет себя как псих-беспредельщик, то в этом есть один плюс -  вы знаете, что от него можно ожидать

18 июня 2019автор: Сергій Фурса

Все, кто сейчас спешно возвращаются в Украину, найдут в закрытых избирательных списках место себе или своим доверенным лицам.

22 мая 2019автор: Анна Маляр

Депутаты в очередной раз продемонстрировали отрицательный стимул для общества, если ты живешь по закону, то ты дурак.

17 мая 2019автор: Сергій Фурса

За среднюю зарплату мы можем приобрести с начала года на 7,5% меньше хлеба. А вот на пенсию по возрасту, которую получает почти три четверти украинцев, наоборот, на 6,3% больше.

16 мая 2019автор: Олексій Дорошенко

Юрист Евгений Крапивин считает, что решение об увольнении председателя Контитуционного суда Шевчука носит кулуарный характер.

15 мая 2019автор: Євген Крапівін

Владение украинским языком давно стало трендом, поэтому закон или его отсутствие уже не открутит пленку истории в обратную сторону.

13 мая 2019автор: Анна Маляр

Экономист Сергей Фурса считает, что Коломойский пытается избавиться от МВФ в Украине - это плохой путь для Украины, но прекрасный для олигархов.

8 мая 2019автор: Сергій Фурса
Выбор редакции
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналитика

Шестого июня на съезде новосформированной партии "Оппозиционная платформа - За жизнь" представили первую десятку кандидатов на досрочные парламентские выборы в Украине. АСПИ собрало "выдающиеся" достижения первой пятерки кандидатов.

19 июня 2019

Обычно в кулуарах Верховной Рады накануне важных голосований кипит жизнь: председатели фракций по очереди делают сенсационные заявления, журналисты и операторы, сбивая друг друга с ног, пытаются записать как можно больше эксклюзивных комментариев, а в самом здании витает дух неопределенности, ведь украинский парламент всегда был непрогнозируемым , особенно в кадровых вопросах.

31 мая 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Статья

Украинская церковь получила Томос об автокефалии, о которой мечтала все годы независимости. Однако как только это произошло, перед финальным завершением всех процедур, помешали внутренние противоречия духовных лидеров.

27 мая 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Статья

Политическая турбулентность в Украине набирает обороты и раскачивается со все большим масштабом. Новый президент, понимая доверие большинства населения, начал маховик изменений, в который втянул законодательный орган власти. В парламентско-президентской республике президент, опираясь на народную поддержку, решил подчинить себе орган, который по Конституции влиятельнее его.  

21 мая 2019