Топ- 5 нових жіночих облич в українській політиці

АдмінАвтор:
1076
последние новости в Украине останні новини в Україні

Альона Кошелєва – найнеочікуваніша прем’єра Верховної Ради  VIII скликання, представниця фракції Олега Ляшка має вкрай скромні результати своєї діяльності напередодні проходження до Верховної Ради у її трудовому шляху, хіба що значилося,  що вона працює адміністратором у харківському ресторані.

Звичайно здійснити таку карколомну кар’єру неможливо було без міцного даху таємних покровителів. І ця інформація має цілком логічне продовження.

Альна Кошелєва (26 років)

Дата народження:14 липня 1990 р.

Kosheleva pryyshla v Verkhovnu Radu

Батько Альони Кошельової – Володимир Кошелєв  є директором Харківського лікеро-горілчаного заводу, власником якого є Павло Климець,  екс- депутат ВР від Партії Регіонів, тож не виключено, що леді представляє бізнес-інтереси цілої донецької горілчаної бізнес-імперії в українському парламенті і ця версія виглядає цілком правдоподібною, адже інакше вкрай важко пояснити, чому Альона Кошелєва потрапила в український парламент.

В решті-решт і сама пані депутат, так і не змогла змістовно відповісти, як їй вдалося так швидко потрапити до лав українськтх депутатів. Депутат Кошелєва є  членом  комітету економічної політики ВР, що ще раз наводить підозри, на виключну зацікавленість даного політперсонажу  певною сферою діяльності українського парламенту.

Політичні прогнози: Політичне майбутнє Альони Кошелєвої  повністю залежить від рішення бізнес-еліт, які і направили її представляти їх інтереси  в українському  парламенті, але враховуючи вкрай низький рівень політичної освіти пані Кошєлєвої (не змогла відповісти журналістам про державний устрій, також дeпутат проявила в свій час і вкрай низьку обізнаність у поточній політичній ситуаціі, так зокрeма вона була нe в курсі, що пам'ятник Володимиру Лeніну на Бeсарабці був знeсeний, а на пропозицію блогeра  встановити монумeнт Богдану Хмeльницькому на Михайлівській площі Києва, запронувала обговорити цe питання з мeшканцями міста, щоправда даний пам'ятник там вжe стоіть з кінця ХІХ  століття і- Ред.), робить  вона це вкрай неефективно і незграбно, сама пані депутат не відзначилися жодними резонансними ініціативами під час роботи у Верховній Раді, хоча відвідує парламент і комітети регулярно, де і проходить основна робота парламентарів. Альона Кошелєва – в політичному плані не представляє жодного реального значення.

Ірина Фриз (42 роки)

Дата народження: 25 вересня 1974 р.

Iryna Friz

Ірина Фриз –  не є відомою широкому загалу, але тим не менше її біографія теж викликає чимало запитань. Працюючи то мистецтвознавцем, то продавцем вона якимось чином потрапила в помічники нардеп Петра Порошенка,  а потім і у велику політику. Під час саміту Україна-НАТО у Варшаві польські ЗМІ опублікували фото, де начебто  депутат Ірина Фриз фотографується в порнографічному стилі, щоправда ця інформація так і не знайшла остаточного підтвердження, а новину здебільшого розганяло російське телебачення. Ірина не тільки була колишнім помічником Петра Порошенка, а й його  персональним прес-секретарем, тож її політична діяльність була тісно пов’язана з політінтересами Петра Порошенка.

Політичні прогнози: Ірина Фриз  у політику потрапила скоріше за все завдяки персональному знайомству з нинішнім президентом Порошенком і з того  часу постійно рухається у фарватері його особистих політичних інтересів. Тим не менше її не можна назвати типовим статистичним депутатом, адже  цілком очевидно,  що про нинішнього президента, вона знає значно більше ніж будь-який найдосвідченіший журналіст-розслідувач. Вона належить до близького оточення Петра Порошенка і її подальша кар’єра  багато в чому залежатиме від того, як складеться політичне  майбутнє Петра Порошенко, а як відомо, Петру Олексійовичу, за будь якої ситуації,  вдавалося домовитися практично з усіма, тож не виключено, що "сірий кардинал"  нинішнього президента, ще довго виконуватиме політичні завдання, що поставив перед нею гарант.

Ірина Суслова (28 років)

Дата народження: 5 серпня 1988 р.

suslova

Ірина Суслова також вперше потрапила до українського парламенту та й раніше –  навряд чи могла б, адже на даний час пані депутату лише 28 років, тож на час обрання їй було не  більше 26 років. Ірина зробила приголомшливу кар’єру, вже у 2008 році вона стала  помічником депутата, потім заснувала  Люстраційний комітет, який викривав темні справи суддів і прокурорів, ну а згодом потрапила за квотою партії Воля в список «Самопомочі» Андрія Садового завдяки чому і пройшла до Верховної Ради.

Політичні прогнози: Ірина Суслова має шанси  і далі продовжити власну політичну кар’єру, адже незважаючи на те, що її звинувачують у зв’язках  з  бізнес-елітами Ірпінщини, є доволі самостійним гравцем і знає собі ціну. Здатна до політичної міграції і компромісів, але тим не менше завжди намагається всидіти одразу на двох політичних стільцях. Політичне майбутнє Ірини Суслової матиме перспективи, адже люди, які зможуть домовитися з усіма, українському політикуму завжди були потрібні.

 

 Анастасія Дєєва (25 років)

Дата народження: 2 березня 1992 р.

Anastasiya Deyeva 3

Анастасія Дєєва - ще один неоднозначний політперсонаж на українському політичному олімпі. Її біографія до певної міри  схожа з карколомною кар’єрою депутата ВР Альони Кошелєвої. Впливові батьки, майже відсутність реального трудового стажу, нещодавно отриманий диплом, ну і пікантні фото в мережі завершують повну картину. З таким  неоднозначним реноме,  наврядчи  без сильної протекції вчорашня студентка могла би потрапити на посаду заступника міністра МВС. Жодних адекватних пояснень міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не зміг надати та й сама пані Дєєва постійно плуталась у власних свідченнях стосовно власної біографії, видаючи часто фантастичні речі. Наприклад, вона заявила, що працювала з 8 років, збираючи кошти для дітей-сиріт, очевидно цей факт вкрай складно зарахувати до такого, що міг бути відзначений, як факт трудової біографії.

Політичні прогнози: Хто протегує Анастасію Дєєву достеменно невідомо, тож визначить її політичне майбутнє вкрай складно. Чи захоче хтось із серйозних політиків брати в свої ряди заступника міністра МВС з оголеними грудьми? Не факт. Арсена Авакова ставити в приклад не варто, адже на відміну  від багатьох українських політиків, Арсен Борисович вже так зганьбив власну репутацію у значної частини українського суспільства, що йому ще одна ложка дьогтю, аж ніяк не завадить і далі міцно триматися за міністерське крісло.

Анастасія Дєєва - політик без обличчя і свій яскравий політичний етап вона вже пройшла. Український виборець запам’ятає її саме, як заступника міністра МВС, оголені фото якої можна знайти в інтернеті.

Вікторія Сюмар (39 років)

Дата народження: 23 жовтня 1977 р.

Sumar Viktoria

Вікторія Сюмар - теж вперше стала депутатом Верховної Ради. На відміну від попередніх героїнь нашого матеріалу пані депутат в значній мірі збудувала сама себе і на час прийнята присяги народного депутата вже мала значний список життєвих злетів і падінь.  Але деякі досягнення їй все ж допоміг реалізувати власний чоловік, син екс-нардепа ВР Віктор Таран, створивши міцне соціальне підґрунтя для життя в столиці. Скориставшись можливостямі свого авторитетного чоловіка і піднявшись на вищі щаблі київського соціуму, Вікторія Сюмар подала на розлучення і з того часу шляхи екс-подружжя розійшлися.

Політичні прогнози: Вікторія Сюмар має стабільне політичне майбутнє, адже дотично з політикою була пов’язана доволі давно і не є випадковим політичним персонажем в українському політикумі. Незважаючи на те, що рейтинги Народного Фронту просіли до критичного мінімуму, особистий репутаційний бекграунд Вікторії Сюмар є стабільним. Тож підтримуючи «традиції» українського парламентаризму вона має цілком реальні шанси мігрувати в черговий політичний проект, де буде знову боротися за свободу слова, відкритість власників ЗМІ і традиційні європейські цінності.

Вікторія Сюмар найбільш позитивний депутат-новачок  Верховної Ради.

Отже, вище викладені факти, чітко демонструють, що в Україні й надалі процвітає політична корупція. Олігархічні групи незважаючи на те, що в Україні вже запустився механізм фінансування політичних партій й надалі вливають фінансові потоки в політичні проекти, як наслідок українська політика, в тому числі і жіночий її сегмент, знову дивують як виборців, так і політикум новими сенсаційними відкриттями. Попри спроби прогресивної громадськості інсталювати процес конкурсних відборів на державні посади в міністерствах , він всіляко саботується нинішньою владою і як результат, посади отримують випадкові громадяни без будь-якого професійного досвіду і стратегічного бачення розвитку галузі.
Лише деолігархізація фінасування політичних партій та прозорий відбір на державні посади якісно змінить ситуацію і убезпечить в майбутньому від випадкових як жіночих, так, власне, і чоловічих прем’єр, адже корупція не знає гендерних відмінностей.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Генеральний прокурор України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр внутрішніх справ України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку громад та територій

Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.  

8 листопада 2019автор: Андрей Лысенко

Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.

13 серпня 2019автор: Андрей Лысенко

Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.

8 серпня 2019автор: Олена Давиденко

На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.

6 серпня 2019автор: Адмін

Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави. 

6 серпня 2019автор: Олена Давиденко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.

24 червня 2019автор: Сергій Фурса
Вибір редакції
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Люди, які пережили пандемію коронавірусу, можливо, решту свого життя носитимуть з собою спрей для дезинфекції, уникатимуть зайвих зустрічей, випадкових стосунків та боятимуться обіймів.

3 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

25% заражених SARS-Cov-2 не мають симптомів, але можуть бути переносниками хвороби.

2 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

ASPI розібрався, чому закон про обіг земель сільськогосподарського призначення ухвалили саме зараз і що зміниться для українців із моменту набуття законом чинності.

31 березня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Цинк відіграє велику роль для здоров’я нашого організму. Його вживання покращує пам’ять і стан шкіри, сприяє всмоктуванню вітамінів, запобігає деменції.

30 березня 2020