Топ- 5 нових жіночих облич в українській політиці

21 травня 2017
Адмін
1068
последние новости в Украине останні новини в Україні

Альона Кошелєва – найнеочікуваніша прем’єра Верховної Ради  VIII скликання, представниця фракції Олега Ляшка має вкрай скромні результати своєї діяльності напередодні проходження до Верховної Ради у її трудовому шляху, хіба що значилося,  що вона працює адміністратором у харківському ресторані.

Звичайно здійснити таку карколомну кар’єру неможливо було без міцного даху таємних покровителів. І ця інформація має цілком логічне продовження.

Альна Кошелєва (26 років)

Дата народження:14 липня 1990 р.

Kosheleva pryyshla v Verkhovnu Radu

Батько Альони Кошельової – Володимир Кошелєв  є директором Харківського лікеро-горілчаного заводу, власником якого є Павло Климець,  екс- депутат ВР від Партії Регіонів, тож не виключено, що леді представляє бізнес-інтереси цілої донецької горілчаної бізнес-імперії в українському парламенті і ця версія виглядає цілком правдоподібною, адже інакше вкрай важко пояснити, чому Альона Кошелєва потрапила в український парламент.

В решті-решт і сама пані депутат, так і не змогла змістовно відповісти, як їй вдалося так швидко потрапити до лав українськтх депутатів. Депутат Кошелєва є  членом  комітету економічної політики ВР, що ще раз наводить підозри, на виключну зацікавленість даного політперсонажу  певною сферою діяльності українського парламенту.

Політичні прогнози: Політичне майбутнє Альони Кошелєвої  повністю залежить від рішення бізнес-еліт, які і направили її представляти їх інтереси  в українському  парламенті, але враховуючи вкрай низький рівень політичної освіти пані Кошєлєвої (не змогла відповісти журналістам про державний устрій, також дeпутат проявила в свій час і вкрай низьку обізнаність у поточній політичній ситуаціі, так зокрeма вона була нe в курсі, що пам'ятник Володимиру Лeніну на Бeсарабці був знeсeний, а на пропозицію блогeра  встановити монумeнт Богдану Хмeльницькому на Михайлівській площі Києва, запронувала обговорити цe питання з мeшканцями міста, щоправда даний пам'ятник там вжe стоіть з кінця ХІХ  століття і- Ред.), робить  вона це вкрай неефективно і незграбно, сама пані депутат не відзначилися жодними резонансними ініціативами під час роботи у Верховній Раді, хоча відвідує парламент і комітети регулярно, де і проходить основна робота парламентарів. Альона Кошелєва – в політичному плані не представляє жодного реального значення.

Ірина Фриз (42 роки)

Дата народження: 25 вересня 1974 р.

Iryna Friz

Ірина Фриз –  не є відомою широкому загалу, але тим не менше її біографія теж викликає чимало запитань. Працюючи то мистецтвознавцем, то продавцем вона якимось чином потрапила в помічники нардеп Петра Порошенка,  а потім і у велику політику. Під час саміту Україна-НАТО у Варшаві польські ЗМІ опублікували фото, де начебто  депутат Ірина Фриз фотографується в порнографічному стилі, щоправда ця інформація так і не знайшла остаточного підтвердження, а новину здебільшого розганяло російське телебачення. Ірина не тільки була колишнім помічником Петра Порошенка, а й його  персональним прес-секретарем, тож її політична діяльність була тісно пов’язана з політінтересами Петра Порошенка.

Політичні прогнози: Ірина Фриз  у політику потрапила скоріше за все завдяки персональному знайомству з нинішнім президентом Порошенком і з того  часу постійно рухається у фарватері його особистих політичних інтересів. Тим не менше її не можна назвати типовим статистичним депутатом, адже  цілком очевидно,  що про нинішнього президента, вона знає значно більше ніж будь-який найдосвідченіший журналіст-розслідувач. Вона належить до близького оточення Петра Порошенка і її подальша кар’єра  багато в чому залежатиме від того, як складеться політичне  майбутнє Петра Порошенко, а як відомо, Петру Олексійовичу, за будь якої ситуації,  вдавалося домовитися практично з усіма, тож не виключено, що "сірий кардинал"  нинішнього президента, ще довго виконуватиме політичні завдання, що поставив перед нею гарант.

Ірина Суслова (28 років)

Дата народження: 5 серпня 1988 р.

suslova

Ірина Суслова також вперше потрапила до українського парламенту та й раніше –  навряд чи могла б, адже на даний час пані депутату лише 28 років, тож на час обрання їй було не  більше 26 років. Ірина зробила приголомшливу кар’єру, вже у 2008 році вона стала  помічником депутата, потім заснувала  Люстраційний комітет, який викривав темні справи суддів і прокурорів, ну а згодом потрапила за квотою партії Воля в список «Самопомочі» Андрія Садового завдяки чому і пройшла до Верховної Ради.

Політичні прогнози: Ірина Суслова має шанси  і далі продовжити власну політичну кар’єру, адже незважаючи на те, що її звинувачують у зв’язках  з  бізнес-елітами Ірпінщини, є доволі самостійним гравцем і знає собі ціну. Здатна до політичної міграції і компромісів, але тим не менше завжди намагається всидіти одразу на двох політичних стільцях. Політичне майбутнє Ірини Суслової матиме перспективи, адже люди, які зможуть домовитися з усіма, українському політикуму завжди були потрібні.

 

 Анастасія Дєєва (25 років)

Дата народження: 2 березня 1992 р.

Anastasiya Deyeva 3

Анастасія Дєєва - ще один неоднозначний політперсонаж на українському політичному олімпі. Її біографія до певної міри  схожа з карколомною кар’єрою депутата ВР Альони Кошелєвої. Впливові батьки, майже відсутність реального трудового стажу, нещодавно отриманий диплом, ну і пікантні фото в мережі завершують повну картину. З таким  неоднозначним реноме,  наврядчи  без сильної протекції вчорашня студентка могла би потрапити на посаду заступника міністра МВС. Жодних адекватних пояснень міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не зміг надати та й сама пані Дєєва постійно плуталась у власних свідченнях стосовно власної біографії, видаючи часто фантастичні речі. Наприклад, вона заявила, що працювала з 8 років, збираючи кошти для дітей-сиріт, очевидно цей факт вкрай складно зарахувати до такого, що міг бути відзначений, як факт трудової біографії.

Політичні прогнози: Хто протегує Анастасію Дєєву достеменно невідомо, тож визначить її політичне майбутнє вкрай складно. Чи захоче хтось із серйозних політиків брати в свої ряди заступника міністра МВС з оголеними грудьми? Не факт. Арсена Авакова ставити в приклад не варто, адже на відміну  від багатьох українських політиків, Арсен Борисович вже так зганьбив власну репутацію у значної частини українського суспільства, що йому ще одна ложка дьогтю, аж ніяк не завадить і далі міцно триматися за міністерське крісло.

Анастасія Дєєва - політик без обличчя і свій яскравий політичний етап вона вже пройшла. Український виборець запам’ятає її саме, як заступника міністра МВС, оголені фото якої можна знайти в інтернеті.

Вікторія Сюмар (39 років)

Дата народження: 23 жовтня 1977 р.

Sumar Viktoria

Вікторія Сюмар - теж вперше стала депутатом Верховної Ради. На відміну від попередніх героїнь нашого матеріалу пані депутат в значній мірі збудувала сама себе і на час прийнята присяги народного депутата вже мала значний список життєвих злетів і падінь.  Але деякі досягнення їй все ж допоміг реалізувати власний чоловік, син екс-нардепа ВР Віктор Таран, створивши міцне соціальне підґрунтя для життя в столиці. Скориставшись можливостямі свого авторитетного чоловіка і піднявшись на вищі щаблі київського соціуму, Вікторія Сюмар подала на розлучення і з того часу шляхи екс-подружжя розійшлися.

Політичні прогнози: Вікторія Сюмар має стабільне політичне майбутнє, адже дотично з політикою була пов’язана доволі давно і не є випадковим політичним персонажем в українському політикумі. Незважаючи на те, що рейтинги Народного Фронту просіли до критичного мінімуму, особистий репутаційний бекграунд Вікторії Сюмар є стабільним. Тож підтримуючи «традиції» українського парламентаризму вона має цілком реальні шанси мігрувати в черговий політичний проект, де буде знову боротися за свободу слова, відкритість власників ЗМІ і традиційні європейські цінності.

Вікторія Сюмар найбільш позитивний депутат-новачок  Верховної Ради.

Отже, вище викладені факти, чітко демонструють, що в Україні й надалі процвітає політична корупція. Олігархічні групи незважаючи на те, що в Україні вже запустився механізм фінансування політичних партій й надалі вливають фінансові потоки в політичні проекти, як наслідок українська політика, в тому числі і жіночий її сегмент, знову дивують як виборців, так і політикум новими сенсаційними відкриттями. Попри спроби прогресивної громадськості інсталювати процес конкурсних відборів на державні посади в міністерствах , він всіляко саботується нинішньою владою і як результат, посади отримують випадкові громадяни без будь-якого професійного досвіду і стратегічного бачення розвитку галузі.
Лише деолігархізація фінасування політичних партій та прозорий відбір на державні посади якісно змінить ситуацію і убезпечить в майбутньому від випадкових як жіночих, так, власне, і чоловічих прем’єр, адже корупція не знає гендерних відмінностей.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.

24 червня 2019автор: Сергій Фурса

Використання смерті нардепа Дмитра Тимчука в політичній площині може зашкодити слідству.

19 червня 2019автор: Анна Маляр

Політичний порядок звільнення - 150 голосів для подання та 226 для його підтримки - здається найпростішим та найвірогіднішим після того, як президентська політична сила отримає велику кількість місць у парламенті.

19 червня 2019автор: Євген Крапівін

Якщо ваш сусід завжди поводиться як псих-свавільник, то в цьому є один плюс - ви знаєте, що від нього можна очікувати

18 червня 2019автор: Сергій Фурса

Всі, хто зараз спішно повертаються в Україну, знайдуть у закритих виборчих списках місце собі або своїм довіреним особам.

22 травня 2019автор: Анна Маляр
Вибір редакції
последние новости в Украине останні новини в Україні Інтерв'ю

16 липня, під Конституційним судом України відбулось одразу дві акції проти відміни декомунізації - від Об‘єднаних націоналістів та від фонду "Повернись живим".   

16 липня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

З початку незалежності України Верховна Рада встигла попрацювати вісім каденцій. 11 липня під куполом парламенту було проведено останнє засідання восьмого скликання. Останній склад парламенту суттєво відрізнявся від усіх попередніх і на нього були найбільші сподівання.  

12 липня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

Новостворені партії закликали нових людей приєднуватись та змінювати країну, проте часто вони наводнюються не настільки вже і новими, а якщо і новими, то не зовсім чесними особами. 

11 липня 2019

Журналісти інформагентства АСПІ вирішили запитати безпосередньо у військових, що для них важливіше — демонстрація сил чи невелика надбавка. 

10 липня 2019