Прузовский Артур поддерживает инициативную группу UA Animals и «цирк без животных»

АдмінАвтор:
695
последние новости в Украине останні новини в Україні

«Поздравляю инициативную группу UA Animals с важной победой в истории Украины. Наконец Петр Порошенко внес долгожданные изменения в закон 5119-1, и теперь издевательства над животными с применением жестких методов будут наказывать арестом сроком до 6 месяцев или ограничением свободы до 8-ми лет. По моему мнению, эти изменения стали первым шагом к гуманному обществу в Украине », - прокомментировал Прузовский.

Отметим, что активисты с момента опубликования  правок в законе 5119-1 заявляют о намерении контролировать его соблюдение и не дать депутатам отменить важный гуманистический шаг.

Артур Прузовский также рассказал о позиции Польши по этому вопросу. В частности, о фонде «Международное движение защиты животных - VIVA!», Который функционирует в Польше уже более 16 лет и известен многочисленными кампаниями, имеющих целью защиту животных и обращения общественного внимания на ненадлежащее поведение с ними.

«В прошлом году впервые в польской истории представители фонда VIVA! забрали медведя из цирка, у которого, в результате обследования обнаружили удалены когти и два верхних клыки, а также атрофию суставов.» - рассказывает музыкант.

Прузовский также отметил, что в Польше действует запрет на любое использование дрессированных животных в цирке на уровне мэрий, в том числе в Варшаве и Лодзи.

Отметим, что в перечень стран, где действует запрет на эксплуатацию животных в цирковых шоу входят: Австрия, Боливия, Болгария, Нидерланды, Мексика, Сербия, Сингапур. А в Канаде на федеральном уровне Уголовным кодексом запрещено умышленное увечье, ранение, отравление, и жестокое обращение с животными. Закон предусматривает для нарушителей этих норм выплаты штрафов в размере до $ 10 000 долларов или тюремное заключение сроком до 5 лет.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.  

8 листопада 2019автор: Андрей Лысенко

Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.

13 серпня 2019автор: Андрей Лысенко

Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.

8 серпня 2019автор: Олена Давиденко

На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.

6 серпня 2019автор: Адмін

Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави. 

6 серпня 2019автор: Олена Давиденко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко

Уся ситуація навколо прайду - це ненависть проти любові, насильство проти волі і поваги, вважає Сергій Фурса.

24 червня 2019автор: Сергій Фурса
Вибір редакції
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Люди, які пережили пандемію коронавірусу, можливо, решту свого життя носитимуть з собою спрей для дезинфекції, уникатимуть зайвих зустрічей, випадкових стосунків та боятимуться обіймів.

3 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

25% заражених SARS-Cov-2 не мають симптомів, але можуть бути переносниками хвороби.

2 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

ASPI розібрався, чому закон про обіг земель сільськогосподарського призначення ухвалили саме зараз і що зміниться для українців із моменту набуття законом чинності.

31 березня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Цинк відіграє велику роль для здоров’я нашого організму. Його вживання покращує пам’ять і стан шкіри, сприяє всмоктуванню вітамінів, запобігає деменції.

30 березня 2020