Коломойський штовхає Україну до сценарію "Слуги народу"

Сергій ФурсаАвтор:
51
последние новости в Украине останні новини в Україні

Все, що публікується в рубриці блоги, може не збігатися з думкою редакції.
Інформагентство АСПІ не несе відповідальності за висловлювання авторів.

Друга серія інтерв'ю Коломойського - і знову кров з очей. Але тепер не тому, що Коломойський розкривається як особистість, як в першій частині. А тому що тези, які він озвучує, жахливі і можуть очікувано звучати від Шарикова, але ніяк від одного з найбагатших людей України.

Що говорить Коломойський?

- Гірше не буде. А все погане, що трапилося, то МВФ і пророк його Порошенко.

- Сценарій 1917 року може бути непоганим рішенням.

- У Венесуелі зараз краще, ніж в Україні (читайте - дефолт це прекрасно).

- У Норвегії люди отримують газ за собівартістю.

- МВФ змусив підвищити тарифи, щоб довести людей до розорення і поставити країну на коліна.

- Супрун - страшне зло, ще й вакцинація, яка, правда, незрозуміло тут причому.

Кожна з цих тез або хибна (Норвегія, де одні з найвищих комунальних тарифів в світі), або жахлива сама по собі (сценарій 1917 року). Але всі вони укладаються в один варіант світогляду - Захід - це зло (це ж вони довели Венесуелу, стверджує за російськими телеканалами український олігарх), Україні потрібен свій шлях. Один в один повторюючи тези і сценарій серіалу "Слуга народу". І тут є три варіанти:

  • це Коломойський писав сценарій "Слуги народу" або, принаймні, озвучував ключову ідею;
  • Коломойський судить про світ за серіалом "Слуга народу";
  • просто випадково збіглося.

Про Коломойського можна говорити все, що завгодно, але він не дурний. А значить навряд чи він може судити про світ за серіалом, принаймні, за таким дешевим, як "Слуга народу". Швидше за все його стиль - це "Гра Престолів", де він ще й свій особистий Будинок може мати, де ніхто ніколи не платить за своїми боргами.

Тож залишається два варіанти. І ви можете вірити в випадкові збіги, адже така людина, як Коломойський, ніколи не буде використовувати свій телеканал для досягнення своїх бізнес-цілей (сам сказав). А можете припустити, що саме радить, як авторам серіалу, так і обраному президенту.

Пропаганда соціалізму від олігарха, помножена на тези російської пропаганди - ось той небезпечний коктейль, який пропонує нам Коломойський.

Коли такі речі озвучує студент ПТУ, то можна зрозуміти, що він так думає. Коли такі речі говорить розумна і заможна людина, це означає, що вона хоче, щоб випускник ПТУ так думав. А також пенсіонерка, вчителька і слюсар третього розряду. І тепер головне питання - навіщо? Навіщо олігархові нав'язувати певні думки населенню?

Тільки для того, щоб підштовхнути це населення до певних дій. Олігарх хоче змусити людей вигнати МВФ і кредиторів з країни, бо вони заважають йому жити. Не людям, а саме олігархові. І він запускає механізм "стокгольмського синдрому", коли люди, яких він роками використовував, і на яких наживався, повинні допомогти йому позбутися від його проблеми і зробити це повинні за свій рахунок. Ми ж пам'ятаємо, що саме український народ повинен принести гроші на Майдан і позбавити олігархів від гніту МВФ.

Чому Коломойський підштовхує нас до цього рішення? Одна цифра, яка все пояснює. У 2013 році відношення стану український олігархів, які входять в список Forbes, до українського ВВП становило 18%. На сьогодні ця цифра - 13%. Скорочення майже на третину. Це скорочення впливу.

І це нічний кошмар олігархів. Особливо Ігоря Коломойського. Вони бідніють щодо українського народу. І цей процес треба терміново зупинити. Коломойському треба.                                          

І для цього потрібно позбутися від МВФ, який привчає грати за правилами. І бажано позбутися впливу США, де ФБР дуже хоче побачити у себе на "співбесіді" пана Коломойського. Не українському народу це потрібно. Тому що без МВФ український народ повторив би якраз добрий шлях венесуельців, які, на думку Коломойського, живуть набагато краще за українців при мінімальній зарплаті в 8 доларів на місяць, інфляції в мільйон відсотків в рік і курсі валют, який ніхто не знає (тому й порахувати коректно зараз ВВП на душу населення там просто неможливо).

Це той шлях, який пропонує Україні Коломойський. Це той шлях, який пропонує Україні серіал "Слуга народу". Це той шлях, на який, можливо, наставляють обраного президента його старі друзі. Це поганий шлях для України. Але прекрасний для олігархів. І не тільки для Ігоря Коломойського. Не кажучи вже про те, що це мрія будь-якого олігарха - запустити процес переділу власності, коли ти при владі. А Коломойський всім своїм виглядом показує, що тепер при владі саме він.

І так, хотілося б почути думку Зеленського на рахунок таких порад...

 

Оригінал можна почитат тут.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

У віці 73 роки помер український науковець Іван Вакарчук. Його син Святослав приймає співчуття.

4 квітня 2020автор: Ирина Басенко

Коли люди без юридичної освіти закликають за щось нове карати, тобто за криміналізацію певної дії, вони абсолютно не уявляють, що кримінальне право - це наука точна, як математика. Неточною її роблять неуки в парламенті.  

8 листопада 2019автор: Андрей Лысенко

Буває, виникає необхідність текстом відреагувати на події, що відбуваються в країні і в світі, але ніяк не можеш знайти цю одну, найважливішу подію - подію доби. Складно буває визначитися. Ось і в середу, 13 серпня, така історія сталася.

13 серпня 2019автор: Андрей Лысенко

Зіткнувшись з проблемою неможливості відмовитися від куріння в принципі, після сумного особистого досвіду використання аналогів традиційних сигарет, я озброївшись Google провела аналіз, що ж палити, якщо не виходить позбутися цієї звички.

8 серпня 2019автор: Олена Давиденко

На думку волонтера та колишнього морпіха Тараса Чмута, надводні сили ВМС не здатні ефективно протидіяти агресії РФ. Тому цікавим міг би стати варіант нарощування потенціалу морської авіації як за рахунок сучасних літаків, так і багатоцільових вертольотів.

6 серпня 2019автор: Адмін

Експерти прогнозують повне перезавантаження російської держави. 

6 серпня 2019автор: Олена Давиденко

Ухвалили закон від РПЛ (6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства, та який грубо порушує фундаментальні права людини, вважає юристка.

11 липня 2019автор: Анна Маляр

У виправданні Труханова в першій інстанції  винуватий і президент Порошенко, який дуже хотів "ручну" судову реформу, і судді Малиновського районного суду Одеси, і прокурори САП та детективи НАБУ, вважає юрист.

10 липня 2019автор: Євген Крапівін

Медведчук використовує саме примітивну технологію - провокацію, що у роздратованій країні дуже навіть легко використовувати - вкинь до порядку образливу ініціативу і збирай дивіденди.

8 липня 2019автор: Михайло Подоляк

Шашлик зі свинини подорожчав за останній рік на 9%, із 247,5 грн до 270 грн. Якщо минулого року порція на одну людину обходилася в 41,2 грн, то в травні 2018 року – у 45 грн.

25 червня 2019автор: Олексій Дорошенко
Вибір редакції
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Люди, які пережили пандемію коронавірусу, можливо, решту свого життя носитимуть з собою спрей для дезинфекції, уникатимуть зайвих зустрічей, випадкових стосунків та боятимуться обіймів.

3 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

25% заражених SARS-Cov-2 не мають симптомів, але можуть бути переносниками хвороби.

2 квітня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

ASPI розібрався, чому закон про обіг земель сільськогосподарського призначення ухвалили саме зараз і що зміниться для українців із моменту набуття законом чинності.

31 березня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Цинк відіграє велику роль для здоров’я нашого організму. Його вживання покращує пам’ять і стан шкіри, сприяє всмоктуванню вітамінів, запобігає деменції.

30 березня 2020