Коломойський штовхає Україну до сценарію "Слуги народу"

8 травня 2019
Сергій Фурса
28
последние новости в Украине останні новини в Україні

Все, що публікується в рубриці блоги, може не збігатися з думкою редакції.
Інформагентство АСПІ не несе відповідальності за висловлювання авторів.

Друга серія інтерв'ю Коломойського - і знову кров з очей. Але тепер не тому, що Коломойський розкривається як особистість, як в першій частині. А тому що тези, які він озвучує, жахливі і можуть очікувано звучати від Шарикова, але ніяк від одного з найбагатших людей України.

Що говорить Коломойський?

- Гірше не буде. А все погане, що трапилося, то МВФ і пророк його Порошенко.

- Сценарій 1917 року може бути непоганим рішенням.

- У Венесуелі зараз краще, ніж в Україні (читайте - дефолт це прекрасно).

- У Норвегії люди отримують газ за собівартістю.

- МВФ змусив підвищити тарифи, щоб довести людей до розорення і поставити країну на коліна.

- Супрун - страшне зло, ще й вакцинація, яка, правда, незрозуміло тут причому.

Кожна з цих тез або хибна (Норвегія, де одні з найвищих комунальних тарифів в світі), або жахлива сама по собі (сценарій 1917 року). Але всі вони укладаються в один варіант світогляду - Захід - це зло (це ж вони довели Венесуелу, стверджує за російськими телеканалами український олігарх), Україні потрібен свій шлях. Один в один повторюючи тези і сценарій серіалу "Слуга народу". І тут є три варіанти:

  • це Коломойський писав сценарій "Слуги народу" або, принаймні, озвучував ключову ідею;
  • Коломойський судить про світ за серіалом "Слуга народу";
  • просто випадково збіглося.

Про Коломойського можна говорити все, що завгодно, але він не дурний. А значить навряд чи він може судити про світ за серіалом, принаймні, за таким дешевим, як "Слуга народу". Швидше за все його стиль - це "Гра Престолів", де він ще й свій особистий Будинок може мати, де ніхто ніколи не платить за своїми боргами.

Тож залишається два варіанти. І ви можете вірити в випадкові збіги, адже така людина, як Коломойський, ніколи не буде використовувати свій телеканал для досягнення своїх бізнес-цілей (сам сказав). А можете припустити, що саме радить, як авторам серіалу, так і обраному президенту.

Пропаганда соціалізму від олігарха, помножена на тези російської пропаганди - ось той небезпечний коктейль, який пропонує нам Коломойський.

Коли такі речі озвучує студент ПТУ, то можна зрозуміти, що він так думає. Коли такі речі говорить розумна і заможна людина, це означає, що вона хоче, щоб випускник ПТУ так думав. А також пенсіонерка, вчителька і слюсар третього розряду. І тепер головне питання - навіщо? Навіщо олігархові нав'язувати певні думки населенню?

Тільки для того, щоб підштовхнути це населення до певних дій. Олігарх хоче змусити людей вигнати МВФ і кредиторів з країни, бо вони заважають йому жити. Не людям, а саме олігархові. І він запускає механізм "стокгольмського синдрому", коли люди, яких він роками використовував, і на яких наживався, повинні допомогти йому позбутися від його проблеми і зробити це повинні за свій рахунок. Ми ж пам'ятаємо, що саме український народ повинен принести гроші на Майдан і позбавити олігархів від гніту МВФ.

Чому Коломойський підштовхує нас до цього рішення? Одна цифра, яка все пояснює. У 2013 році відношення стану український олігархів, які входять в список Forbes, до українського ВВП становило 18%. На сьогодні ця цифра - 13%. Скорочення майже на третину. Це скорочення впливу.

І це нічний кошмар олігархів. Особливо Ігоря Коломойського. Вони бідніють щодо українського народу. І цей процес треба терміново зупинити. Коломойському треба.                                          

І для цього потрібно позбутися від МВФ, який привчає грати за правилами. І бажано позбутися впливу США, де ФБР дуже хоче побачити у себе на "співбесіді" пана Коломойського. Не українському народу це потрібно. Тому що без МВФ український народ повторив би якраз добрий шлях венесуельців, які, на думку Коломойського, живуть набагато краще за українців при мінімальній зарплаті в 8 доларів на місяць, інфляції в мільйон відсотків в рік і курсі валют, який ніхто не знає (тому й порахувати коректно зараз ВВП на душу населення там просто неможливо).

Це той шлях, який пропонує Україні Коломойський. Це той шлях, який пропонує Україні серіал "Слуга народу". Це той шлях, на який, можливо, наставляють обраного президента його старі друзі. Це поганий шлях для України. Але прекрасний для олігархів. І не тільки для Ігоря Коломойського. Не кажучи вже про те, що це мрія будь-якого олігарха - запустити процес переділу власності, коли ти при владі. А Коломойський всім своїм виглядом показує, що тепер при владі саме він.

І так, хотілося б почути думку Зеленського на рахунок таких порад...

 

Оригінал можна почитат тут.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Депутати вкотре продемонстрували негативний стимул для суспільства, якщо ти живеш за законом, то ти дурень.

17 травня 2019автор: Сергій Фурса
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

За середню зарплату ми можемо придбати з початку року на 7,5% менше хліба. А ось за пенсію за віком, яку отримує майже три чверті українців, навпаки, на 6,3% більше.

16 травня 2019автор: Олексій Дорошенко
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Юрис Євген Крапівін вважає, що рішення щодо звільнення голови Контитуційного суду Шевчука носить кулуарний характер.

15 травня 2019автор: Євген Крапівін
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр соціальної політики України

 

Вірний помічник, консультант та соратник Гройсмана, який вирішував незручні політичні

Депутати вкотре продемонстрували негативний стимул для суспільства, якщо ти живеш за законом, то ти дурень.

17 травня 2019автор: Сергій Фурса

За середню зарплату ми можемо придбати з початку року на 7,5% менше хліба. А ось за пенсію за віком, яку отримує майже три чверті українців, навпаки, на 6,3% більше.

16 травня 2019автор: Олексій Дорошенко

Юрис Євген Крапівін вважає, що рішення щодо звільнення голови Контитуційного суду Шевчука носить кулуарний характер.

15 травня 2019автор: Євген Крапівін

Володіння українською мовою давно стало трендом, тож закон або його відсутність вже не відкрутить плівку історії у зворотньому шляху.

13 травня 2019автор: Анна Маляр

На думку юристки Анни Маляр, День пам'яті жертв політичних репресій — це формальна причина, якою прикриються деякі депутати, аби не голосувати за проведення інавгурації президента 19-го травня.

6 травня 2019автор: Анна Маляр

Це пост ганьби для цього скликання ВР, президента і Кабміну.

1 травня 2019автор: Анна Маляр

Юристка Анна Маляр розказала, чому не можна ухвалювати закон про імпичмент, та як він посилить позиції президента.

23 квітня 2019автор: Анна Маляр

Перед тим як знімати мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення та відкривати ринок, необхідно провести повну інвентаризацію землі, яка є у державній власності.

20 грудня 2018автор: Адмін

Москва не піде на домовленості з обміну заручниками, щоб не дати Порошенку заробити додаткові бонуси перед президентськими виборами.

17 грудня 2018автор: Адмін

На початку листопада цього року набрав чинності закон "Про електронні довірчі послуги". А це означає, що Україна зробила черговий крок вперед на шляху приєднання до цифрового ринку ЄС. Прогресивні країни світу послідовно впроваджують електронні інструменти фактично у всі сфери життя соціуму, в тому числі, і для громадян та бізнесу як основних користувачів новими благами, які надають уряди країн завдяки цифровій революції.

14 листопада 2018автор: Адмін
Вибір редакції
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Політична турбулентність в Україні набирає обертів та розгойдується зі все більшим масштабом. Новий президент, розуміючи довіру більшості населення, розпочав маховик змін, у який втягнув законодавчий орган влади. В парламентсько-президентській республіці, президент, спираючись на народну підтримку вирішив підкорити собі орган, який за Конституцією впливовіший за нього.  

21 травня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Розслідування

Вивчивши декларації українських губернаторів, стає відомо, що деякі з них мають не більше грошей, ніж звичайні українці, а ось їхні дружини – справа інша. Весь сімейний бізнес тримається саме них, щоб їхні чоловіки змогли справно виконувати свої державні обов’язки.

15 травня 2019

Доки сам Зеленський стверджує, що від нього ховають булаву, журналісти АСПІ вирішили дізнатися безпосередньо у депутатів, що заважає їм призначити інавгурацію на 19 травня, та чи бояться вони розпуску.  

14 травня 2019

Хтось знає Реву як автора неоднозначних висловлювань про раціон українців, а хтось завдяки йому отримав реальну соціальну допомогу - розбираємось, чи дійсно міністр має бути звільнений.

13 травня 2019