Ар’єв Володимир
Віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи (2018 г), народний депутат України VI (Наша Україна – Народна самооборона, 2007 г), VII (Батьківщина, 2012 г) і VIII скликань (2014г), заслужений журналіст України.
Дата народження: 31 березня 1975 року.
Місце народження: Київ.
Освіта: вища, КГУ ім. Т.Шевченко, фізичний факультет – 1994 г, ВВС World Service, КНУ ім. Т.Шевченко, факультет журналістики – 2002 р.
Сімейний стан: одружений.
Члени сім'ї: дружина – Наталія Степанівна Фіцич (1977 г.р), головред продюсерського центру «Закрита зона» (засновник Володимир Ар’єв); дочка Яріна (2000 г.р.)
Хоббі: футбол, стрілянина з мисливської рушниці, колекціонування пластинок, фотографія, верхова їзда.
Кар'єра:
1993-1994 – ВВС, асистент кореспондента.
1994-1996 – медіа-центр Internews, спецкор, ведучий програми.
1996-2003, телеканал «Інтер», спецкор.
2003-2004 – телеагентство «Профі ТБ», спецкор.
2004 - 2006 - 5 канал, директор Агентства журналістських розслідувань, автор і ведучий програми.
2006 - студія «Зміна», засновник і перший керівник.
2014 рік - керівник Київського обласного виборчого штабу Петра Порошенка (вибори Президента).
З січня 2015 роки очолив українську делегацію в Парламентській асамблеї Ради Європи.
2016 - президент Комітету ПАРЄ з культури, науки, освіти та медіа.
З січня 2018 - віце-президент ПАРЄ.
Декларації:
Вся нерухомість, задекларована Володимиром Ар'євим за 2015 рік, записана на його дружину, Наталію Степанівну Фіцич. Це: квартира в Києві площею 149 кв.м., гараж в Києві (20 кв.м), земельна ділянка в Козині, Київська область, площею 644 кв.м, дача в Козині (Обухівський район, Київська обл), площею 98 кв .м.
Сам Володимир Ар'єв задекларував наручний годинник Breguet Тype xxi, не вказавши його вартості. Ціни на наручні годинники цього бренду починаються від $ 8 тис.
У декларації вказано легковий автомобіль Mercedes-Benz ML 350 CDI 4MATIC (2012 року), що належить Володимиру Ар'єву і Mercedes-Benz GLK 350 4 MATIC (2009 р.в), що належить його дружині, Наталії Фіцич.
Сімейна пара Володимир Ар'єв і Наталка Фіцич володіють корпоративними правами в ТОВ «Студія« Зміна » (по 25% від загального капіталу). Крім того, Володимир Ар'єв є одноосібним власником авторських прав на серію фільмів проекту журналістських розслідувань «Закрита зона», правами на фільми «Таємниця Чорного моря» і «Куренівська трагедія», авторськими правами на документальний цикл «Донецька мафія».
Його дружині, Наталії Фіцич належать авторські права на документальні цикли «Відкрита зона», «Майстер-клас», «прообраз» і документальні фільми «День сьомий», «Повернення».
За 2015 рік Володимир Ар'єв отримав 79 тис грн у вигляді зарплати за основним місцем роботи (ВРУ) і ще 80 тис грн для забезпечення депутатської діяльності. В якості компенсації за діяльність в ПАРЄ Ар'єв задекларував 58 тис грн.
Його дружина, Наталка Фіцич в 2015 році отримала спадщину в сумі 2,5 млн грн.
Основну частину своїх заощаджень пара зберігає в готівці: $ 75 тис (Володимир Ар'єв), 3 млн 280 тис грн (Наталка Фіцич). У дорогоцінних і банківських металах Володимир Ар'єв зберігає еквівалент 490 тис грн, а на його депозиті в ОТП банку складає 2 263 євро.
З 2016 до нерухомості, якою володіє сім'я Володимира Ар'єва, додалася квартира в Києві площею 73 кв.м оціночною вартістю 519 тис грн. Квартира записана на доньку - Ар'єву Ярину Володимирівну.
Заробітна плата Володимира Ар'єва в ВРУ за 2016 рік склав 152 тис грн, ще 170 тис грн він отримав для ведення депутатської діяльності. Його дружина, Наталка Фіцич задекларувала за 2016 рік роялті в розмірі 86 тис грн, дохід від заняття підприємницькою діяльністю в розмірі 121 тис грн, дохід від спонсорства виробництва відеопрограм 110 тис грн. Також Наталка Фіцич в 2016 році отримала 81 тис грн від партії «БПП« Солідарність », вказавши цю суму як дохід від підприємництва.
Конфлікти:
У 2006 році в українському медіа-просторі з'явилася інформація про те, що в одному з аеропортів Польщі у Володимира Ар'єва і його дружини вилучили марихуану. Відповідний документ про порушення кримінальної справи правоохоронці Польщі передали в Генпрокуратуру України. МВС України не знайшло складу злочину в діях подружжя і відмовило в порушенні кримінальної справи. Сам Ар'єв заявив, що сигарети з марихуаною купив в Голландії і віз в Україну в якості презенту для осіб, які займаються боротьбою з наркотиками.
Січень 2011 - Володимир Ар'єв заявив, що на нього готується замах, щоб «заткнути рот йому і Олесю Донію», виконавцю пропонують $ 10 тис. За словами Ар'єва, цю інформацію він отримав від знайомого підприємця. Нардеп від ПР Вадим Колесніченко надіслав запит до ГПУ і МВС з проханням знайти автора цієї заяви, або в разі фейку - притягнути до відповідальності Ар'єва.
У 2011 році журналіст Олексій Братущак опублікував результати розслідування, згідно з яким голос Володимира Ар'єва враховувався системою голосування «Рада» в той момент, коли він перебував у США. Нардеп Віктор Уколов заявив, що мав документально оформлену довіреність від Ар'єва, на підставі чого голосував у ВР від його імені.
2012 рік - Ар'єв заявив, що купив новий кросовер Mersedes GLK350 за $ 15 тис, тому що він був «зі стенду і з дефектом (поламані двері). Реальна ціна автомобіля цієї марки становить $ 51 тис. За словами Ар'єва, на заміну дверей в автомобілі він витратив 25 тис грн (приблизно $ 3 тис за курсом НБУ на той момент).
У квітні 2013 року Володимира Ар'єв став фігурантом скандалу на мовному ґрунті, вступивши в перепалку з продавчинею і покупцями магазину Delight, вимагаючи звертатися до нього тільки державною мовою. За словами Ар'єва, це була провокація з боку людей, близьких до Вадима Колесніченко (депутат ВР від Партії регіонів). Після того, як конфлікт потрапив до медіапростору, Колесніченко звернувся до Комітету з питань депутатської етики з пропозицією позбавити Ар'єва мандата.
Володимира Ар'єва також звинувачують в тому, що ставши народним депутатом України, він продовжував керувати своїм бізнесом - ТОВ «Студія« Зміна» (виробництво фільмів).