последние новости в Украине останні новини в Україні

Косьяненко Олександр

Генерал-лейтенант, політик, персона Кремля і має темне минуле в КДБ.

Олександр Володимирович Косьяненко генерал-лейтенант, політик, можна сказати піонер і “ударник” по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією, на справді персона Кремля і має темне минуле в КДБ. 

Навіть на сьогодні, він залишається "сірим кардиналом" серед сильних світу цього, живе в оточенні VIP-політиків і “допомогає” своєму сину прокурору-олігарху Олександру Косьяненко вчиняти “правосуддя”.

Народився майбутній генерал в Білорусії 31 березня 1947 р.в звичайній робочій сім’ї. Cлужив в Радянській Армії з 1971 по 1972 у в/ч 6601 у Тавді Свердловської області. Доречі, зараз там перебувають Внутрішні Війська РФ, однак, за радянських часів, частина перебувала під контролем КДБ.

Кар’єрний шлях:

Відслуживши, молодий-перспективний Косьяненко пішов працювати на режимний об'єкт -   в м. Придніпровськ Дніпропетровської області.

З тридцяти років, досвідом зорієнтований Косьяненко починає будувати свою кар’єру. Cпочатку в комуністичній партії, а згодом і у всесильному КДБ.

Для цього він закінчує (1975 р.) Вищу партійну школу при ЦК Компартії України. Підвищена кваліфікація відкриває нові можливості в кар’єрі і з 1977 по 1980 р. він вже обіймає посаду секретаря Самарської РК КПУ м. Дніпропетровська

А вже у 1982 р. під часнавчання у Вищій Червонопрапорній школі КДБ СРСР ім. Ф.Е. Дзержинського, перспективного і досвідченого Косьяненко вербує КДБ. І з 1982 по 1994 р.він вже обіймав посаду начальника Управління КДБ в Миколаївській області УРСР, якез моменту незалежності України переіменувалив Управління СБУ в тій же Миколаївській області.

З цього часу, кар’єра Олександра Косьяненко стpімкo пішла вгору:

З 1994 по 1996 р. керував СБУ Одещини. 

З 1996 по 1999 р. очолив Головне управління СБУ Автономної Республіки Крим.

З 1999 по 2000 р. вже в чині гeнepaл-лeйтeнaнта, Косьяненко займає посаду зaступника Голови СБУ, нaчaльнік Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю.

З 2000 по 2002 р. Керував СБУ в Дніпропетровській області, а з 2002 розпочав політичну кар’єру ставши народним депутатом самовисуванцем.

Кочував від фракції до фракції (був членом фракцій: «Єдина Україна» (05.-06.2002), партій ППУ та "Трудова Україна" (06.2002-04.2004), партії "Єдина Україна" (12.2004-02.2006), залишив політичну кар’єру у 2006 р. як кандидат в народні депутати України від Блоку Юлії Тимошенко.

Доречі, на політичному поприщі та у законотворчій діяльності Олександр Косьяненко нічим особливим не відзначився.

Однак, судячи з того, що він отримав квартиру у центрі Києва в будинку для VIP-політиків (за адресою вул. Кудрявска, 13/19),де сусіди по будинку: Святослав Піскун, батько призидента України - Порошенко Олексій Іванович та інші відомі і впливові представники влади, можна сказати що він бувпотужноюкреатурою в українськомуполітикумі.

Наразі Олександр Кос'яненко відійшов від справ, однак, продовжує лобіювати і “прикривати” свого сина – прокурора-олігарха Олега Кос'яненка.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2