последние новости в Украине останні новини в Україні

Кравченко Володимир

Командувач ООС

Звання: генерал-лейтенант

Родина: Любов Кравченко —  дружина, двоє синів

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА

У відкритих джерелах про Володимира Кравченко існує дуже мало інформації. Передусім, він відомий як командир Оперативного командування "Північ" —  оперативне об'єднання Сухопутних військ Збройних Сил України у північній частині території України.

Територія відповідальності цього формування —  Житомирська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Черкаська області та місто Київ зі штабом у Чернігові. 

У кінці березня 2019 року між командиром Оперативного командування "Північ" та головою Українського інституту національної пам'яті був підписаний Меморандум про співпрацю. Його метою є налагодження партнерських відносин і співпраці у рамках заходів національно-патріотичного виховання молоді та військовослужбовців Збройних Сил України. 

Картинки по запросу володимир кравченко оос

Це передбачає спільні дії, спрямовані на національно-патріотичне виховання та популяризацію Українського війська, реалізація державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам'яті, посилення уваги суспільства до історії України.

До 2009 року Кравченко був командиром 51-ї окремої механізованої бригади (існувала з 1992 до 2014 року). Після початку війни на Донбасі очолював сектор А у Луганській області, потім керував військами в зоні АТО і ООС.

У ОК "Північ" спочатку був головою штабу (2017), а потом вже, у тому ж році, став командиром. 

Після перейменування АТО в ООС Оперативно-тактичне угруповання "Північ" починає відповідати за лінію зіткнення у Луганській області та на Світлодарській дузі в Донецькій області.

Картинки по запросу володимир кравченко оос

Звання генерал-майора та генерал-лейтенанта отримував від п'ятого президента України Петра Порошенка у 2014 та 2018 роках відповідно. 

Указом президента України Володимира Зеленського від 5 серпня 2019 року Володимира Кравченко призначають командувачем Операції об'єднаних сил.

На цьому посту він змінив Олександра Сирського, який став командувачем Сухопутних військ Збройних сил України. 

Дивно, але на офіційній сторінці ООС про призначення пана Кравченка не було жодної інформації, а пан Сирський ще 6 серпня, через день після переназначення, досі фігурує як командувач ООС.

СТАТКИ

Декларація генерал-лейтенанта нічим особливим не вирізняється. У 2018 році він задекларував придбану у 2007-му році квартиру, яка знаходиться у сімейній власності, земельну ділянку 900 квадратних метрів придбану у 2017-му та автомобіль Mercedes-Benz 1998-го року. За основним місцем роботи отримав 314777 гривень. 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2