последние новости в Украине останні новини в Україні

Луценко Ігор

народний депутат України ВР VIII скликання від всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» (№3 у виборчому списку), журналіст сайту «Українська правда», несудимий, проживає в Києві.

Дата народження: 10 листопада 1978 року.

Місце народження: м.Київ (Україна).

Освіта: вища, Києво-Могилянська академія (спеціальність - економіка), EERC (Київська школа економіки, 2002 р).

Сімейний стан: не одружений. Колишня дружина - журналістка Марія Лебедєва.

Члени сім'ї: дочка Луценко Марія Ігорівна, вітчим - Володимир Стельмах, екс-глава НБУ.

Членство в громадських організаціях: Ігор Вікторович Луценко є засновником ГО «Збережи старий Київ», членом ГО «Центр підтримки аеророзвідки» та ГО «Андріївсько-пейзажна ініціатива»

Членство в партії: безпартійний

Діяльність під час Євромайдану: заступник коменданта наметового табору. У січні 2014 року його було викрадено з Жовтневої лікарні м.Києва і побито. За словами Ігоря Луценка, його допитували, з метою дізнатися джерела фінансування Майдану. Активіст Юрій Вербицький, який був викрадений одночасно з Ігорем Луценко, загинув.

Кар'єра:

Ігор Луценко працював консультантом в Міжнародному центрі перспективних досліджень. Потім співпрацював у виданнях «Власть денег», «Кореспондент», «Економічна правда», «Компаньйон» в якості журналіста і редактора.

У 2012 році висував свою кандидатуру до Верховної Ради України як незалежний кандидат по одномандатному 223 виборчому округу (Київ, Шевченківський район).

З травня 2014 року - депутат Київської міської ради (список ВО «Батьківщина»), голова комісії з питань культури і туризму.

Осінь 2014 року - батальйон «Азов».

З листопада 2014 року - народний депутат Верховної Ради України VIII скликання (номер у виборчому списку №3)

Членство в парламентських фракціях: фракція Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

Членство в комісіях і комітетах ВРУ: голова підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції; член Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації; член Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань перевірки фактів порушень під час проведення повторного голосування на виборах Криворізького міського голови 15 жовтня 2015 року; заступник члена Постійної делегації в Парламентському вимірі Центральноєвропейської ініціативи.

Членство в депутатських групах: заступник керівника групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Індонезія, член групи з міжпарламентських зв'язків з Словацькою Республікою; член групи з міжпарламентських зв'язків з Мексиканськими Сполученими Штатами; член групи з міжпарламентських зв'язків з Французькою Республікою; член групи з міжпарламентських зв'язків з Об'єднаним Королівством Великої Британії та Північної Ірландії; член групи з міжпарламентських зв'язків з Естонською Республікою; член групи з міжпарламентських зв'язків з Сполученими Штатами Америки.

Декларації про доходи:

Згідно з декларацією за 2015 рік Ігор Вікторович Луценко є власником будинку у Севастополі (Автономна Республіка Крим, Україна) площею 200 кв.м. і квартири в Києві, загальною площею 72,3 кв.м.

Ігорю Луценко належать два легкових автомобіля: Volkswagen Tiguan 2010 року випуску і Opel Vectra 2004 р.в, а також мотоцикл HYOSUNG GT250 2011 р.в.

Він також володіє корпоративними правами (50%) на ТОВ «МОДЕЛЬ-Т» (код в Єдиному держреєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об'єднань 23741354, адреса юрособи м.Київ, вул. Велика Житомирська, 6/11) та ТОВ «Мистецький простір» (код в Єдиному держреєстрі 37954634, адреса юрособи м.Київ, вул.Грушевського д.4Б офіс 39).

За 2015 рік народний депутат України Ігор Луценко задекларував 72 153 гривні, отриманих як заробітна плата за основним місцем роботи, 343 602 грн - як відсотки за депозитом і 80 559 грн - кошти для виконання депутатських повноважень.

Ігор Вікторович Луценко вказав в декларації за 2015 рік шість банківських депозитів на різні суми в національній та іноземній валютах: 700 007 грн, 14 000 євро, 100 000 доларів, 1 400 євро, 8 800 доларів і 50 тис гривень.

За 2016 рік Ігор Луценко задекларував 156 253 грн заробітної плати, 169 871 грн - кошти для виконання депутатських повноважень, 46 957 грн - кошти, стягнення за рішенням суду, 163 717 грн - відшкодування коштів за банківським вкладом і 26 136 грн - компенсація вартості проїзду від Управління справами ВРУ.

До громадських організацій, членом яких є Ігор Луценко, додалося Українське товариство охорони пам'яток історії та культури.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2