последние новости в Украине останні новини в Україні

Тимчук Дмитро

Дмитро Тимчук, народний депутат Верховної Ради України VIII скликання від НФ. Військовий і політичний журналіст, ініціатор і координатор групи «Інформаційний опір», член Національної спілки журналістів України. Пенсіонер, не судимий, проживає в м.Київ (Україна).

Дата народження: 27 июня 1972 року.

Місце народження: м.Чита (Східна Сибір, Російська Федерація).

Дружина: Тимчук Анна Олександрівна.

Дитинство і юність Дмитра Тимчука пройшли в Україні (Житомирська область, м.Бердичів).

Освіта: середня спеціальна - Бердичівський політехнічний коледж, вища - Львівське військово-політехнічне училище, факультет військової журналістики (1995 рік випуску).

Військове звання: підполковник запасу.

Біографія:

З 1978 по 1983 Дмитро Тимчук жив у військовому містечку в Німецькій Демократичній Республіці, де його батько проходив службу в групі обмеженого контингенту військ СРСР.

Кар’єра:

1995-97 рр. - служба в підрозділах ППО, в тому числі, як журналіст військової газети;

1997-2000 - штаб Національної гвардії України, головний редактор сайту «Главком»;

2000-2012 - Міністерство оборони України;

Починаючи з 2008 року, Дмитро Тимчук є керівником ГО «Центр військово-політичних досліджень»  і головним редактором сайту «Флот 2017».

За родом військової та журналістської діяльності Дмитро Тимчук був в точках ведення бойових дій в Косово, Лівані, Іраку.

В якості політичного журналіста працював в період Євромайдану.

Після анексії Криму Російською Федерацією Дмитро Тимчук створив сайт «Інформаційний опір» (березень 2014 року). Головна мета цього порталу - протидія гібрессіі з боку РФ, розвінчання фейків російської пропаганди, створення об'єктивної інформаційної картини вторгнення Росії до Криму і ведення бойових дій на сході України. Російські ЗМІ довгий час називали Тимчука «вигаданим» або «збірним персонажем».

Політична діяльність:

На позачергових парламентських виборах 2014 року Дмитро Борисович Тимчук став народним депутатом Верховної Ради України VIII скликання по багатомандатному округу від партії «Народний фронт» (№13 у виборчому списку). Член депутатської фракції політичної партії НФ. Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони. Заступник керівника групи з міжпарламентських зв'язків з Монголією. Секретар групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Іран.

Членство в депутатських групах: Дмитро Тимчук є членом групи з міжпарламентських зв'язків з Японією, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Китайською Народною Республікою, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Чеською республікою, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Угорщиною, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Литовською Республікою.

Членство в міжфракційних об'єднаннях ВРУ: Дмитро Тимчук - член міжфракційних об'єднань «За Житомирщину», «Міжфракційне антиокупаційне об'єднання «Наступ », «Україна - морська держава».

Декларації:

Згідно з декларацією Дмитра Тимчука за 2015 рік, у власності його дружини Тимчук Ганни Олександрівни знаходяться дві квартири: в Миколаєві (Миколаївська область) загальною площею 25 кв.м. і в Києві - 56 кв.м. За 2015 рік Дмитро Тимчук отримав заробітну плату за основним місцем роботи в розмірі 78 209 грн. Його дружина, Ганна Тимчук за 2015 рік отримала дохід від заняття бізнес-діяльності юрособи - ГО «Центр військово-політичних досліджень» в розмірі 168 079 грн. Як випливає з декларації Дмитра Тимчука, його дружина, Ганна Олександрівна Тимчук має готівкові кошти в розмірі $ 22 000 США.

В електронній декларації Дмитра Тимчука за 2016 рік у власності його дружини залишилася одна квартира в Києві 56 кв.м. вартістю 350 637 грн (на момент придбання), але з'явився легковий автомобіль Mitsubishi Outlander (2011 року випуску), вартістю 477 696 тисяч гривень. Машина була придбана Ганною Олександрівною Тимчук 31 грудня 2016 року.

Крім того, в 2016 році дружина Дмитра Тимчука Ганна Олександрівна Тимчук стала власником корпоративних прав і кінцевим бенефеціарним власником ТОВ «Карго Трейл» (100% від початкового капіталу, код в єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських організацій 409362222). Юридичної адресу ТОВ «Карго Трейл»: м.Київ, вул. Ярославська 4Б, оф 1/2, +380975342304.

За 2016 рік Дмитро Тимчук задекларував заробітну плату за основним місцем роботи (Верховна Рада України) в розмірі 154 116 грн. Його дружина, Ганна Тимчук, за 2016 рік отримала заробітну плату у розмірі 121 573 грн (ГО «Центр військово-політичних досліджень»), її готівкові кошти склали $ 4000. США.

Конфлікти: в серпні 2016 роки Тетяна Попова, яка на той момент займала посаду заступника міністра інформаційної політики, звинуватила Дмитра Тимчука у перешкоджанні журналістській діяльності та порушенню свобода слова в Україні. Конфлікт стався на грунті того, що Тимчук підтримав ідею додавати дані журналістів, акредитованих в самопроголошених «ЛДНР», в базу сайту «Миротворець».

Деякі військові експерти звинувачують Тимчука у поширенні неперевіреної інформації та заниженні реальних втрат української сторони. Саме тому Дмитро Тимчук отримав іронічне прізвисько «Втрат немає».

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2