последние новости в Украине останні новини в Україні

Тупальський Сергій

Начальник Одеської митниці ДФС

Дата народження: 13.06.1978

Місце народження: Рівненська обл. Костопільський район, с. Малий Мидськ.

Освіта:

1999 р. - Національна Академія Прикордонних військ України ім. Б. Хмельницького (бакалавр) спеціальність: інженерна механіка;

2007 р. - Національна академія Служби безпеки України, спеціальність: правознавство;

2014 р. - Університет банківської справи Національного банку України, спеціальність: економіка та підприємництво, банківська справа.

Сімейний стан: одружений, дружина - Тупальська Валентина Миколаївна, підприємець – організовує атракціони та тематичні парки.

Члени сім'ї: син – Тупальський Андрій Сергійович, дочка – Тупальська Юлія Сергіївна.

Членство в громадських організаціях: ГО Костопільский спортивний клуб "Базальтова скеля".

Кар'єра:

У 1995 році розпочав службу в рядах Прикордонних військ України де провів п'ять років.

У 2000 розпочав службу в Службі безпеки України, до 2013 року.

Один рік, починаючи з 2013 провів у податковій міліції Міністерства доходів і зборів України.

У 2014 році один місяць працював помічником-консультантом народного депутата Дубового Олександра, який був членом депутатської фракції "Батьківщина". Цього депутата звинувачують у махінаціях з заводом "Краян", підкупу суддів, рейдерських захоплень будівлі компанії "Ліра-2000", різних земель, компанії "Чорноморське морське пароплавство", різних аферах пов'язаних із закупівлями МОУ і багато іншого.

В кінці 2014 року став начальником відділу митного оформлення автотранспортних засобів митного посту "Східний термінал" Київської митниці Міндоходів де попрацював всього 2 місяці.

У грудні 2014 став начальником митного посту "Святошин" Київської митниці ДФС, де працює до сьогодні.

Декларація про доходи: Стосовно декларації, у Сергія Васильовича журналісти неодноразово знаходили невідповідність та підозру на неправдиві свідчення.

У останній декларації за 2018 рік, Сергій Васильович задекларував, що проживає у службовій квартирі, а власної нерухомості немає. Службова квартира від СБУ, однак з 2014 року він не має відношення до спецслужб.

З рухомого майна, володіє тільки автомобілем Toyota Camry 2008 року випуску, у цьому ж році він її придбав, а також годинника "Зеніт", вартість не вказана, але середня вартість годинника вартує 150 000 грн. Крім цього, у його декларації вказаний мотоцикл "КМЗ Днепр16" 2003 року випуску, однак придбаний був у 2018.

Заробітна плата за 2018 рік становила 231 207 грн, проценти у розмірі 556 грн та приз ціною 794 грн.

Готівкові кошти у розмірі 250 000 грн.

Однак, його дружина може похизуватись значно кращими статками ніж її чоловік.

Так, у його декларації дружина володіє квартирою у Києві. За декларацією вона коштує 1, 184 млн грн, але ринкова вартість квартири у тому ж районі за датою набуття коштувала більше 9 мільйонів гривень.

Крім цього, за інформацією у декларації, вона володіє земельними ділянками у Київській області площеню1200 м2 та 1836 м2, сумарна вартість ділянок на дату купівлі сягала близько півмільйона гривень та двома будинками на даних ділянках площею 295м2 і 296м2.

У 2015 році вона стала власницею автомобіля марки Volkswagen Tiguan без вказаною вартості.
Її дохід за 2018 рік склав близько мільйона гривень, готівкою володіє у розмірі 150 000 грн, 26 000 доларів та 30 000 євро.

Скандали та розслідування:

Тупальський Сергій Васильович був суб'єктом багатьох журналістських розслідувань щодо зловживання службовим становищем також багаторазово був героєм корупційних скандалів.

Його рідний брат Тупальський Олександр разом із двоюрідним братом Лапоуховим Олексієм Сергійовичем з 2010 року володіють компанією ПП "Тріумф-СВ", яка розмитнювала товари на Київський митниці.

Однак через серію журналістських розслідувань щодо шахрайських схем компанії та митниці, у переліку засновників лишився лише Лапоухов Олексій Сергійович.

В результаті журналістських розслідувань стало відомо, що починаючи з січня по серпень 2015 року, коли Тупальський Сергій очолював інший митний пост "Святошин", оформленням вантажних митних декларацій почала займатись компанія ПП "Тріумф-СВ".

Дивно, що до 2015 року про фірму, яка працювала уже п'ять років, ніхто не чув, з приходом Тупальського на пост начальника митниці, за вісім місяців через компанію пройшло 475 митних декларацій.

Крім цього, сім'ї Тупальських належить низка фірм де працює по одному працівнику, інтернет-представництво відсутнє і вони фігурують у розмитненні різноманітних товарів.

21 квітня 2017 року в інформаційній агенції УНІАН відбулась прес-конференція народного депутата України Андрія Немировського, під час якої нардеп звернувся до керівництва НАБУ, ДФС, ГПУ, СБУ та НАЗК, щодо, шахрайських схем в.о. начальника Київської міської митниці та начальника митного поста "Столичний" Сергія Тупальского, однак це не дало суттєвого результату.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2