последние новости в Украине останні новини в Україні

Бухарєв Владислав

Голова Служби зовнішньої розвідки

 

Владислав Бухарєв — ще одне "нове обличчя" від президента України Володимира Зеленського.

11 червня 2019 року під час брифінгу заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка повідомив, що Бухарєв відтепер голова Служби зовнішньої розвідки. Наразі він є чинним народним депутатом фракції "Батьківщина".

СІМ'Я

Дружина: Бухарєва Олена Олександрівна.

Донька: Бухарєва Юлія Владиславівна.

Активно підтримують команду Зеленського. Про це свідчать фото з соцмереж:

Донька — починаюча співачка, студентка.

ОСВІТА

Владислав Бухарєв навчався у Київському вищому військовому інженерному училищі зв’язку з кваліфікацією "інженер-зв’язківець". Закінчив Інститут підготовки кадрів СБУ і Сумський державний університет за фахом "правознавство".

КАР'ЄРНИЙ ШЛЯХ

З 1987 року постійно служить і працює в державному секторі.

З грудня 2007 року по березень 2010 року обіймав посаду першого заступника голови Державної податкової адміністрації й очолював податкову міліцію.

У березні 2014 року Олександр Турчинов призначив Владислава Бухарєва начальником Головного управління Служби безпеки з боротьби з корупцією і організованою злочинністю.

Має спеціальне звання – генерал-лейтенант податкової міліції та військове звання – генерал-лейтенант.

Член парламентської фракції "Батьківщина". До Верховної Ради восьмого скликання пройшов по мажоритарному округу №162 у Сумській області. До речі, саме у Сумській області він та його дружина неодноразово організовували виступи "Кварталу 95".

"Напередодні новорічних свят учитель зарубіжної літератури Бухарєва Олена Олександрівна разом з учнями Слов’янської гімназії підготувала казкову виставу "Той самий Андерсен..."

Дружина Бухарєва та комік Юрій Великий - учасник дуету "Брати Шумахери", який працював під крилом "Кварталу 95"


А це — той самий Дорн, для якого росіяни "братья навек".

СКАНДАЛИ

Балотуючись до Ради у 2014 році, Бухарєв серед своїх нагород вказав почесну відзнаку Служби безпеки України медаль ФСБ Росії "За боевое содружество". Відразу ж це підхопили ЗМІ.


Хоча ще у 2014 році він пояснив свою позицію щодо цієї нагороди:

На захист колеги по фракції став Олексій Рябчин, який не має сумнівів в його патріотичності та проукраїнській позиції.

"Спроба використати цей факт біографії нового очільника СЗР – лише епізод передвиборчої боротьби від залишків порохоботів, у яких ще залишились ресурси на вплив на масову свідомість у фейсбуці"

СТАТКИ

У своїй декларації за 2018 році Бухарєв указав, що має лише одну квартиру у Києві, загальна площа якої 106,10 м². Її вартість не вказана, як і вартість інших об'єктів нерухомості, якими володіє його дружина. До речі, Олена Бухарєва є власницею земельних ділянок в Бориспільському районі Київської області (2500 і 600 м²) та в Семидвір'ї (875 м²), що на території Алушти. Зауважимо, що вона всього лише викладач, а обіцянки Зеленського щодо підвищення зарплат викладачів до 4 тисяч доларів так і залишаються обіцянками.

Владислав Бухарєв спільно з дружиною володіє чотирма годинниками марок Girard-Perregaux, Hublot, Longines та Breguet, вартість яких не указана.

Голова Служби зовнішньої розвідки також не вказав у своїй декларації і вартість чотирьох автомобілів.

Управління справами Апарату Верховної Ради України, яке вказано джерелом доходу, принесло Бухарєву майже 818 тисяч гривень. Відразу ж виникає питання: звідки гроші на такі коштовні подарунки дочці? Юлія Бухарєва є власницею двох квартир, вартість однієї з них 14 мільйонів 500 тисяч гривень, іншої - 1 мільйон 300 тисяч гривень. Варто зауважити, що вона лише студентка. Задеклароване на Юлію Бухарєву машиномісце у паркінгу теж не з дешевих: вартість за 16,60 м² становить 950 тисяч гривень.


А от дружина задекларувала у доходах майже 622 тисячі гривень та має на банківському рахунку в Латвійській республіці понад 400 тисяч доларів та майже 85 тисяч євро в Австрії.ВИСНОВОК

І знову багато питань та темних плям в біографії "нового обличчя".

Варто зауважити, що Служба зовнішньої розвідки України є державним органом, який здійснює розвідувальну діяльність у політичній, економічній, військово-технічній, науково-технічній, інформаційній та екологічній сферах. Чи зможе Владислав Бухарєв переконати нас своєю діяльністю, що на цю посаду його було призначено не за тісні зв'язки з "95 кварталом" та якими взагалі будуть кроки голови СЗР — залишається лише спостерігати. Бо, хоч "кожен із нас є президентом", але булаву має лише один.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2