последние новости в Украине останні новини в Україні

Зеленська Олена

Перша леді

 

Біографія

Олена зеленська (в дівоцтві Кияшко) народилася 6 лютого 1978 року у Кривому Розі. Навчалась у місцевій гімназії № 95. У тому ж навчальному закладі навчався Володимир Зеленський та Іван Баканов. Проте познайомились вони лише в університеті, попри те, що і жили у спільному районі.

До речі, за освітою Олена Зеленська — архітекторка. Проте за цією професією жодного дня вона не працювала, бо невдовзі стала авторкою студії "Квартал-95".

"Я закінчила технічний університет, за освітою — архітектор, але вже на останніх курсах ми почали робити те, що ми робимо. Я захистила диплом і ми поїхали на гастролі. З того моменту ми почали займатися гумором".

Олена часто супроводжувала Володимира на виступах і репетиціях та не була публічною особою до початку президентських виборів 2019 року.

Подружжя Зеленських виховує двох дітей: доньку Сашу та сина Кирила.

До речі, в одному з інтерв'ю перша леді зазначила, що донька "не хоче, аби тато занурювався у світ політики".
Сам Зеленський під час одного зі своїх гумористичних монологів про сім'ю сказав, що його часто запитують, кого він любить більше: сина чи доньку.

"Як можна когось любити більше? Це ж мої діти, я люблю їх однаково".

У лютому 2015 року нардеп Антон Геращенко повідомив про те, що правоохоронці затримали сімох злочинців, які готували замах на сім’ю Зеленських.За його словами, один з них мав зв'язок з очільником представництва Чеченської республіки. Причиною спланованого нападу була помста коміку за висміювання Рамзана Кадирова.

Скандали

За день до другого туру президентських виборів Олену Зеленську внесли до бази "Миротворця".


"Миротворець" помістив дружину Зеленського у чистилище як "інформатора бойовиків НЗФ". Причиною тому став репост у Facebook у 2014 році публікації російського пропагандистського видання LifeNews, у якому людей закликали нібито за винагороду повідомляти про переміщення українських військ на Донбасі.
Пробула вона у цій базі недовго, але галасу довкола цієї теми було вдосталь.

 

Ще один скандал довкола Зеленських розгорнувся під час президентської гонки. Журналісти нібито знайшли 15-кімнатну віллу в Італії, яка не була вказана в декларації. за їхньою інформацією, незареєстроване майно розташоване на узбережжі курорту Форте-дей-Мармі, який уже давно припав до душі російським олігархам, зокрема Роману Абрамовичу та Олегу Дерипасці, а також близьким відомих російських політиків, як-от Бориса Єльцина.


Форте-дей-Мармі

Команда Зеленського невдовзі після оприлюднення журналістського розслідування зазначила, що ця публікація "фейк", за допомогою якого намагаються дискредитувати кандидата в президенти.


Пізніше Олена Зеленська в інтерв'ю заявила, що взагалі не знає, чи їхня то вілла, а ще, за її словами, сім'я Зеленських уже три роки туди не їздить.

Статки першої леді

За наявною інформацією у декларації Володимира Зеленського, його дружина володіє квартирою в окупованому Криму площею 129,8 м², у столиці 284 м², а також орендує квартиру у Великій Британії площею 91,9 м². Крім того, вона є одним з кінцевих бенефіціарів ТОВ "Студія Квартал-95", Aldorante Limited (Кіпр), Film Heritage inc (Беліз) і "Сан Томмасо С. Р. К." (Італія).

Також дружина президента володіє 25% ТОВ "Зеларі Фіш", що спеціалізується на обробці та консервуванні ракоподібних, риби і молюсків.

Створено за матеріалами з відкритих джерел.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2